Aké čiapky nasadiť na hlavu, keď vonku sneží?

Zimná kolekcia so sebou priniesla mnoho nových módnych trendov. Okrem veľkého množstva kabátov a páperových búnd sa môžeme radovať z krásnych módnych doplnkov, najmä o čiapky teraz nie je núdza. Čiapka k zime patrí, rovnako ako k zime patrí sneh a Vianoce. Pokiaľ premýšľate nad tým, že svoju zbierku čiapok rozšírite, poradíme vám, čo v zbierke nesmie chýbať.

Ako už bolo spomenuté, opäť pribudol celý rad módnych trendov, aj čiapky medzi nimi boli. Vlani sa hojne nosili čiapky s brmbolcami či s takzvanými králičími chvostmi (myslíme tým chundelaté, chlpaté brmbolce). Tiež sa hojne nosili čiapky s nápismi, ktoré si nešlo nevšimnúť. Lenže čo sa nosí tento rok?

Kapitánky nie sú len pre kapitánov

V prípade, že začne snežiť, ochráňte svoju hlavu kapitánkou. Kapitánky nie sú len pre kapitánov, sú dnes veľmi moderné a štýlové, nie je dôvod po nich nesiahnuť. Zatiaľ čo na jeseň sa nosili len čierne čierne kapitánky, počas zimy je možné kúpiť si šedé alebo béžové kapitánky, ktoré spestrí outffit. Je pravdepodobné, že čoskoro prídu ďalšie farbičky – kapitánky sú totiž hit, záujem o ne rastie každým dňom, ak nie každou hodinou.

Barety aj v zime neuškodia

Pokiaľ práve nemrzne a pokiaľ nepotrebujete mať svoje uši v teple, odporúčame investovať do baretov. Spočiatku boli k zakúpeniu iba také barety, ktoré boli vyrobené z hryzavých materiálov, napokon teraz pribudlo nielen farieb, ale aj nové materiály. Barety sú nežné, elegantné, určené pre ženy všetkých vekových kategórií.

Ako sme však spomenuli, nehodí sa do veľkých mrazov. Ochráni vlasy pred padajúcim snehom, uši však nezahrejú.

Pletené čiapky sú späť

Ak sa predtým vyhýbali klasickým pleteným čiapkam, za ktorými stáli naše babičky, tento rok sa im nevyhýbajte. Pletená móda je totiž to, čo je v zimných kolekciách dominantné. A pletené čiapky do pletenej módy jednoznačne spadajú.