Aké vzory nesmieme postrádať v šatníku?

Náš šatník by mal byť pestrý a rozmanitý. Predsa len každý deň si máme chuť obliecť niečo iné, niekedy by sme najradšej chodili oblečení ako vdovy, inokedy chceme žiariť všetkými farbami na míle ďaleko. Okrem farieb je však treba mať v šatníku aj dostatok vzorov. Také vzory sú vždy oživenie nášho outfitu, otázkou však je, aké vzory v súčasnej dobe „frčia“.

Móda sa mení zo dňa na deň. Ak nesledujete módne trendy, možno túžite po pomoci, ktorú vám teraz ponúkame. Prinášame vám zoznam vzorov, ktoré aktuálne nesmiete postrádať vo svojom šatníku. Sú to vzory, ktoré sú teraz štýlové a ktoré si zamilujete. To, s čím ich budete kombinovať, to je len na vás, ale dbajte na to, aby ste vzory nekombinovali s inými vzormi.

Aké vzory sú teda teraz in?

Kvety

Určite ste zaregistrovali, že sa všade nosia kvety. Kvetinové vzory sú dnes skutočne vzory, ktoré nesmiete doma postrádať, a to či už ste žena alebo muž. Ženy si ich môžu kúpiť napríklad na blúzkach, keď blúzky sú posiate drobnými kvietkami. Kvety sú tiež na kabelkách, kde sú obzvlášť vkusné, ďalej ich môžeme nosiť na kabáte, ale tu treba myslieť len na mierne posiatie kvetmi. Čo sa týka mužov, tí sa nemusia báť napríklad tričiek so vzorom kvetov.

Prúžky

Aj prúžky sa stále nosia. Je to akýsi nadčasový vzor, ​​ktorý sa nosí, nosil a bude nosiť. Samozrejme treba mať na pamäti, aké prúžky nás zoštíhľujú a aké nám naopak pridávajú na váhe. Prúžkové by ste mali mať hlavne košele, košeľové šaty alebo nohavice.

Káry

Kárované kúsky sa opäť vrátili do módy. V súčasnej dobe sú kárované kúsky to najlepšie, čo si z obchodov môžete priniesť. Ak milujete saká, tak by ste jedno také mali mať aj v károvanej podobe. Rovnako aj kostým – ten sa hodí napríklad na ples. Samozrejme kostým si nemusíte šiť na mieru, stačí si kúpiť sako a nohavice, ktoré k sebe pasujú.