Čím kreatívnejší ponožky, tým lepší dojem!

Aj páni by si mali na svoj vzhľad dbať, predsa len ženy je hodnotí podľa vzhľadu. Teda nie vždy, ale často. Ak je muž pekne oblečený, rozhodne u ženy boduje, pretože tak dáva najavo, že sa o seba vie postarať a že ešte nežije s mamičkou. 

V poslednej dobe sme sa u mužov stretli s výnimočnými trendy, ktoré rozhodne museli mať vo svojom šatníku. Jednalo sa napríklad o dlhé mikiny, ktoré boli v štýle Kardigan, teda boli bez zapínania. Mali taky navyše kapucňu, čo dodalo ešte viac tomu, že pohodlný look vyzeral ešte pohodlnejšie. 

Samozrejme počas leta nenadchol len tento kúsok, ktorý by sa skôr priradzovala k jesennému obdobie. Páni tento rok v lete mohli zaujať hlavne klobúky, ktoré boli rozhodne to najlepšie, čo na svoju hlavu mohli dať. Takéto klobúky sa dali kombinovať napríklad s basic tričkom a s šortkami, ale tiež pri chladnejších dňoch s košeľou sa záplatami na lakťoch a tiež s traky. 

A čo doplnky? 

Samozrejme aj v lete sa dbalo na detaily, teda na doplnky. Upínala sa pozornosť hlavne na hodinky, ktoré vedú u mužov jednoznačne remienkové. Pozornosť sa dokonca kládla aj na peňaženky! Tu sa totiž pomerne rozbehol trend drevených peňaženiek, ktoré sú pre mužov úplne skvelé, pretože dlho vydrží. 

Avšak sa kládol dôraz aj na ponožky – ako vždy. Keďže sa v poslednej dobe stali ponožky obľúbené a populárne a štýlové hlavne v poltopánkach, čo sa však v lete nosiť nehodí, ak je plus tridsať stupňov, potom sa na ne kládol pomerne veľký dôraz hlavne kvôli tomu, že Česi sú známi tým, že si samozrejme dávajú biele ponožky do klasických sandálov. Tomu sme sa však tento rok pomerne vyhli – vďakabohu. 

Sú ponožky vôbec nutné? 

Počas tohtoročného leta samozrejme ponožky nutné neboli. Ktorý blázon by si ich dával, keď je plus tridsať. Je však nutné podotknúť, že ak patríte medzi mužov, ktorí nosia s obľubou slip-ony, potom do nich ponožky dávajte, ale len tie krátke – ktoré zakryjú prsty a chodidlo. Vďaka aspoň nejaké ponožke sa vyhnete zápachu nôh, čo oceníte nielen vy, ale taky hlavne vaše partnerka. 

Samozrejme ak sa ochladí a vy budete musieť vytiahnuť ponožky, potom sa rozhodnite pre farebné a kreatívne. Čím kreatívnejší, tým lepšie. Nemusíte sa upínať iba k jednofarebným ponožkám, ale zamerajte sa hlavne na vzory a obrázky – nebojte sa ponožiek napríklad s hranolkami alebo s hamburgery či s vašou obľúbenou postavou z obľúbeného filmu či seriálu.