10 trendy vychytávok

Moderné ženy túžia udržať krok s módnymi trendmi. V tomto roku došlo k niekoľkým zmenám a možno, čo ste si doteraz obľúbili, už nebude in. Preferovať sa bude ako vo väčšine oblastiach predovšetkým jednoduchosť a prirodzenosť. V tomto článku sa pozrieme na to, čo bude v roku 2017 trendy. 

  1. Kovové náhrdelníky

Kdeže retiazky a perly. Krčky štíhlych laniek budú zdobiť kovové náhrdelníky, a čím viac ich budete okolo krku mať, tým lepšie. Kovové náhrdelníky je dovolené vzájomne kombinovať. 

  1. Šperky na oblečenie

Zamilovali ste si ostré hroty? Máte je nielen v ušiach, ale aj na pásku a všade, kde sa dá? Tak smutná správa pre vás – hrotom sa odzvonilo a nahrádzajú ich decentné šperky. Môžete vzájomne kombinovať rôzne iné druhy a tvary šperkov. 

  1. Kontúrovanie nahradil prirodzený make-up

Prehnanému líčenie sa dáva stopka, preferuje selehký prirodzený make-up bez zbytočného tvaru a zobrazeného obočia. Ovšem či sa to udrží, tomu verí málokto. 

  1. Kaderevystriedali jemné vlny

Kulmy schovajte veľa hlboko do skrine, v tomto roku ich nebudete potrebovať, ak chcete držať krok s módou. Trendy sú veľmi jemné a prirodzené vlny. 

  1. Účesy – návrat 90. rokov

Ohromne módne je uzol s uvoľnenými prameňmi, vlnitá ofina, nedbalo zapletený vrkoč či uhladený krátky strih. 

  1. Džínsovinu nahradilo hodváb a zamat

Džínsovým outfitom sa taktiež v tomto roku vyhnite. V móde sú hodvábne a zamatové materiály, vedie elegancie, lesk a jemnosť. 

  1. Klasika sa vracia aj v sukniach

Nosiť sa budú opäť klasické strihy a tvary, ktoré zvýraznia vaše krivky. Väzné šaty nahradí šaty v štýle spodného prádla. V šatách v štýle spodného prádla sa už dlhšie objavujú rôzne celebrity. Sú odvážne a príťažlivé! 

  1. Návrat klasiky sa týka aj kabátov

Oversized kabáty nahradili klasické strihy a farby. Máte niekde na pôde starý kabát? Tak si ho rýchlo nájdite a nechajte v čistiarni vyčistiť. 

  1. Klasické kombinovanie farieb nahradilo netradičné

To, že topánky a kabelka nemusia mať rovnakú farbu je stará vec a tento rok to nie je inak. Ak sa stále bojíte experimentovanie, vyberte čierne lodičky a napríklad šedú kabelku. 

  1. Tenisky sú out, vytiahnite lodičky a vysoké topánky

Vysoké podpätky vyzerajú bezchybne na každej žene. Preto obujte tenisky, keď si to situácia bude skutočne vyžadovať.