Čím v zime oživiť outfit?

Zima je tu a môže sa zdať, že milovníčkam sukní a šiat odzvonilo. Ale ako sa hovorí, zdanie klame! Práve teraz je skvelá príležitosť vytiahnuť tak báječný doplnok, akým sú silonky. Čudujete sa, čo je báječného na silonkách? Je potrebné voliť nielen telové, ale aj farebné, ktoré skvele doplní váš outfit 

Dnes už máme na výber z mnohých farieb a odtieňov. Stačí vybrať ten správny. Farebné pančuchy môžu dať vášmu zdanlivo nudnému oblečenie nový život. 

klasika 

Medzi klasiku radíme telové silonky. Tie majú ako svoje odporkyne, tak ženy, ktoré na ne nedajú dopustiť. Čo si ale budeme nahovárať, najlepšie vyzerajú na ženách, ktoré disponujú krásnymi nohami. Nemajú žiadne kŕčové žily či modriny. Tiež je dôležité, vedieť si vybrať odtieň, ten nesmie byť príliš tmavý ani svetlý. Vďaka týmto dôvodom ženy radšej siahnu po nohaviciach. 

To je ale veľká škoda. Ak vás trápi nejaký zo spomínaných dôvodov netreba sukňu zahadzovať hlboko do skrine. Siahnite po silonkách tmavšej farby ako napríklad čiernej, šedej, tmavo zelenej či modrej. 

Vo farbách dúhy 

To, že je zima neznamená, že sa musíme obliekať do tmavých farieb. Nebojte sa obliecť farebné pančucháče! Napríklad nič neoživí lepšie šedé puzdrové šaty ako tmavo žltej silonky! Farebné pančucháče obliekame k menej farebnému oblečeniu. Takéto pančucháče by sa mali stať dominantou vo vašom outfite. Farebné silonky sa hodí na neformálne stretnutia. 

vzor 

Nesmieme zabúdať na pančucháče so vzorom. Tu by si mali dať ženy so širšími stehy alebo lýtkami, vzor by ich mohli ešte rozširovať. Preto voľte opatrne a treba sa zvislým pruhom.