Čo je tento rok in? Urobiť si jarné prievan v skrini

Jarné obdobie má veľa žien spojené s triedením oblečenia. Prevetráva skrine a zbavuje sa nepotrebného. Odporúčame to aj vám. Zbavte sa starého, nepotrebného a uvoľnite miesto modelom, ktoré budú tento rok a v ďalších sezónach in. Čo je dnes úplne out a už sa zrejme hneď tak do módy nevráti? 

Rozbité veci hoďte do koša 

Najskôr všetko preberte z praktického hľadiska. Schovávate si nohavice, ktoré majú rozbitý zips, natrhnutú sukňu alebo napríklad tričko so škvrnou? Potom je to jednoduché. Pokúste sa to čo najrýchlejšie opraviť – pokiaľ to ide, alebo sa toho nadobro zbavte. Nikto vás nenúti k tomu, aby ste nosili nohavice so zipsom, ktorý nejde zapnúť. To isté urobte aj s vecami, ktoré sa praním zrazili alebo naopak roztiahli. Už nikdy nebudú akurát, tak je jednoducho pošlite ďalej do obehu. Prvú fázu prebierky máte za sebou. Čo teraz? 

Pubertálne kúsky patria preč 

Farebné blbosti. Možno máte v skrini ružové džínsy z pubertálnych rokov a podobne farebnou bundu k nim. Tak toto už určite nikdy nosiť nebudete a v móde je to dávno pasé. Rovnako tak džínsy Plísňaky. Áno, vybavuje sa vám veľa spomienok, ale myslite na to, že potrebujete miesto a dnes už si tričko z 80. rokov ani Plísňaky na seba určite nevezmete. Podobná situácia je s bundičkami a topy končiacimi krátko ad pasom. U búnd ide o ten najväčší nezmysel. Potrebujete mať obličky v teple a ani esteticky tyhle strihy nevyzerajú vôbec dobre. S máloktorým kúskom sa dajú skombinovať tak, aby nevyzerali hlúpo. Takže je hoďte do koša. Podobné pravidlo platí o rôznych upnutých extravagancie. Ako pubertiačka ste sa v nich cítila skvele, avšak na tele sekretárky perspektívneho podnikateľa budú smiešne. Tiež von s nimi. Urobte miesto kvalitným nadčasovým kúskom, ktoré sa dajú dobre kombinovať. A občas si môžete dovoliť aj nejaký výraznejší výstrelok.