Trikom ubrať kilá? Dokážeme to!

Tak po období hojnosti, prišiel čas na diéty a rôzne iné nepríjemnosti. A preto sme sa zamysleli, ako to urobiť aby sme si ubrali pár kíl a to bez námahy a obmedzovania. Je pravda, že to síce bude len v optickej rovine a váha bude ukazovať stále rovnako, ale aj tak to stojí za vyskúšanie, než sa dostaví pravý výsledok. Čo myslíte? 

hlavný čarodejník 

Jedným zo zaručených čarodejníkov, ktorý nám k tomuto triku pomôže, je prúžok. A to hlavne ten zvislý. Ak nájdete na svojej tele partie, kde je potrebné ubrať, oblečte ich do zvislého pruhu. Takže ak vás trápia široké stehná či väčší zadoček treba obliecť zvislo pruhované nohavice. Dajte si pozor aj na šírku pruhov. Čím tenšie tým je efekt lepší. 

Čarodejníkov pomocník 

Ďalším skvelým pomocníkom je podpätok. Tento kúzelník pomôže v prípade, že chcete opticky predĺžiť a stenčiť svoje nôžky. Budete prekvapená, ako vďaka podpätkom budú vaše nohy pôsobiť štíhlo a pevne. V tomto období je pravdepodobné že budete obúvať čižmy, preto je potrebné sa vyhnúť tým nad či tesne pod kolená a siahnuť skôr po tých kratších. 

Je tu ďalšie kúzlo, ktoré vám pomôže ubrať pár kíl. A teraz sa zameriame na horné partie. Či vás trápi podbradok, je potrebné od neho odpútať pozornosť a hlavičku krapet pretiahnuť. Vďaka dlhým, výrazným náušniciam toho docielite. Ale či tieto náušnice nasadíte, už vynechajte náhrdelník, aby ste nepôsobili prepchato. Tiež je potrebné siahnuť po svetra či blúzke s výstrihom v tvare písmena V. Tento výstrih vám uberie tak na podbradku ako aj pokiaľ je potrebné na poprsie a opticky vás tiež celkovo pretiahne.