Akú bundu obliecť

Ľahké svetríky nám už stačiť nebudú, počasie sa nám stále ochladzuje, a preto je potrebné siahnuť po niečom teplejšom. Čo ale obliecť, aby sme boli aj na jeseň očarujúce a štýlové? Dáme vám pár rád, po akej bunde treba siahnuť.

Kožená klasika

Čo si budeme nahovárať, kožených búnd na jeseň nie je nikdy dosť. Ak už z predchádzajúcich rokov vlastníte čiernu či hnedú koženú bundu, určite neurobíte chybu, keď ju oblečiete aj tento rok. Ak túžite po novom kúsku, nebojte sa trochu neobvyklých farieb ako je napríklad modrá, horčicovo žltá či červená. Nebojte sa trochu vykuknúť z davu.

Ak si lámete hlavu, s čím koženú bundu kombinovať, robíte si starosti zbytočne. Táto bunda je kombinovateľná snáď s každým kúskom, ktorý vo svojom šatníku nájdete. Nebojte sa ju obliecť ako k elegantnému outfitu, tak k tomu športovému.

Džínsová stálice

Táto bundička nie je zase tak hrejivá ako tá kožená, ale môžete sa vyblázniť vo vrstvenie oblečenia. Tu môžete uvoľniť uzdu fantázii a nájsť veľa kombinácií, kedy bunda bude vďaka tomu, čo podvlečete pod ňou pôsobiť inak. Báječne k tejto bunde vyzerá aj veľký šatku, ktorý je potrebné štýlovo uviazať.

Môžete siahnuť po jednofarebné, bez ozdôb alebo po tej s výšivkou. Myslite ale na to, že čím viac bude bunda nazdobený, tým si obmedzujeme možnosti kombinácií.

Dážďovka

Túto bundu oblečiete, keď je vonku všelijako a vy neviete, či vziať či nevziať dáždnik. Dĺžka bundy môže siahať do polovice stehien. Na bunde nájdete veľkú kapucňu pre prípad, že vás prepadne jesenný dážď. Vďaka nepremokavému materiálu sa ničoho nemusíte obávať.