Móda v roku 2021. Čo sa bude nosiť?

Prezeráte sa každý deň v zrkadle a premýšľate o tom, čo si práve oblečiete na seba? Nestávkujte na staré kúsky, ktoré boli in v minulom roku. Móda sa mení ako na bežiacom páse, preto sa mrknite po nových kúskoch, ktoré aktuálne zapadajú medzi módne trendy. A ak si tým nie ste úplne istí, prezradíme vám je.

Hlavne, nech ste v pohodlí

S príchodom Koronavirové krízy sa pozornosť upla hlavne na pohodlné a komfortné kúsky. Do tejto kategórie spadajú napríklad teplákové súpravy, ktoré sa už nenosia len v pohodlí domova. Vyťahujeme je aj vo chvíli, keď mierime na výlety alebo kedy ideme len tak s kamarátkou do parku. Z pôvodne ležérneho a domáceho oblečenia sa stal jeden z najobľúbenejších trendov, ktorého sa pravdepodobne ešte nejaký ten piatok nezbavíme.

Metalické odtiene sú späť!

Nie je tomu tak dávno, čo sme s chuťou nosili metalické lodičky a kabelky, ktoré svojou striebornou farbou budili dojem na míle ďaleko. Bohužiaľ sa po týchto kúskoch doslova zľahla zem. A aj keď sme si možno mysleli, že metalické odtiene sa už nevráti do módy, nestalo sa tak. Naopak sú späť a v plnej paráde!

Kombinujú sa predovšetkým zo žltými odtiene, ktoré sú jednou z farieb tohto roku, na ktoré by sme mali upnúť svoju pozornosť.

Žiarivé farby majú zelenú

A keď už sme pri tej žltej – svoju pozornosť zamerajte na žiarivé farby, pretože práve ony sú to, čo sa bude tento rok nosiť. Ak ste fanúšikmi neutrálnych odtieňov, potom tento trend pre vás asi nebude. Aj keď ponúka sa otázka, či už nie je čas na rozsvietenie vášho outfitu?

Nebojte sa žiarivo sfarbených doplnkov, nebojte sa farebných kontrastov a klobúkov, ktoré môžu niesť odtiene červenej alebo zelenej. Popustite uzdu svojej fantázii a svoj minimalistický a pomerne nudný šatník niečím spestrite. Trebárs taškou s dlhším štiepením!