Ako byť na Vianoce dokonale zladená?

My ženy sa radi parádime. Ak sa objaví nejaká dôležitá oslava alebo sviatok, chceme vyzerať vkusne a chceme pútať pozornosť v spoločnosti.

Vianočné sviatky sú významná udalosť v roku. Vyzerajte štýlovo aj za štedrovečerným stolom.

Elegantné šaty

Za štedrovečerný stôl si sadnite pekne zladená. Odporúčame elegantné šaty voľnejšieho strihu najmä v oblasti bruška. Určite by ste sa nepotešili, keby sa po večeri vaše brucho zvýraznilo a vyzeralo by to, ako by ste boli v pokročilom štádiu tehotenstva.

Dámy, vyhľadajte v šatníku elegantné šaty, nie príliš voľné, ale zase ani nie príliš obtiahnuté. Odporúčame červené šaty, ktoré perfektne zladíte s diamantovými náramkami a peknými náušnicami.

Jemne vlnité vlasy

Ak máte dlhé rovné vlasy, jemne si ich natočte. Veľké vlny krásne vyniknú na hnedovláskach, ale aj blondínkach. Pred večerou si umyte vlasy kvalitným šampónom, kondicionérom a nezabudnite použiť kvalitný argánový olej, ktorý vaše vlasy vyživí.

Ak už budete mať vlasy umyté, vysušené a natočené, nezabudnite si na prsty navliecť luxusné prstene s diamantmi, ktoré budú perfektne ladiť s diamantovým náramkom.

Nude make-up

Žiadne výrazné oči a líca. Zvoľte skôr nude make-up a keď tak, tak si zvýraznite len pery. Nude make-up so sýtymi červenými perami bude dokonalým líčením práve na takúto príležitosť.

Vzorované pančuchy

Ak sa rozhodnete pre šaty, odporúčame vám vytiahnuť si zo skrine vzorované pančuchy. Bodky, pásiky, hviezdičky alebo dokonca stromčeky – takéto vzory sú prijateľné a vhodné aj na takúto príležitosť ako Štedrý deň.

Ak chcete byť na Vianoce pekne zladená, nájdite si pekné šaty voľnejšieho strihu pokojne aj vo výraznejších farbách, ale nepreháňajte to s líčením. Kombinácia farebných šiat, moderných šperkov a rozpustených mierne vlnitých vlasov bude dokonalá kombinácia.