Triola

Značka Triola bola založená už v roku 1919 a za svoju dlhodobú históriu si prešla veľmi exponenciálnym vývojom. Vyrástla z malej pražskej firmy, národný podnik až po vysoko progresívny českú značku. Bielizeň Triola je totiž šité doslova Slovenkám na mieru a aj tak je vo všetkých aspektoch porovnateľný so svetovou konkurenciou a má mnoho zákazníkov. Tradícia a návraty ku koreňom sú naozaj potrebné a noblesné symbol prvorepublikovej kvality je naozaj poznať. Značka Triola stále zostáva a naďalej šije v Čechách. Práve vďaka českým koreňom a dlhoročnému pôsobeniu na našom slovenskom trhu má táto značka úspech a jasnú predstavu o potrebách českých klientiek. 

Široká ponuka České značky Triola 

Ponuka je naozaj skvelá a bielizeň zahŕňa až 80 možných veľkostí a košíčkov podprseniek od AA až po G, H a I. Značka Triola má dlhoročné skúsenosti a kvalitné materiály, čo sú hlavné dôvody, prečo si vyberať práve tu. Značka Triola má svoje klientky medzi zákazníčkami všetkých vekových skupín. Pri výrobe prádla kladie dôraz na precízny strih i šitie a kvalitný materiál, aby spodná bielizeň zákazníčkam vyhovovalo. Inovované technológie pružne reagujú na potreby a priania klientiek. Triola je dôveryhodnú značkou v oblasti spodnej bielizne, ale aj každoročné novou kolekciou plaviek. 

Podporte naše tradície i výrobu 

Značka Triola reprezentuje rýdzo českou kvalitnú módu dámskej spodnej bielizne a plaviek, ktorá vyznáva koncept kvality a štýlu za priaznivú cenu. Značka stavia na takmer storočnej tradícii vo svete módy. Flexibilné reakcia na špecifické požiadavky najmä našich slovenských zákazníčok firma vie, čo potrebujú, a uspôsobuje ponuku módnym trendom. Svoje novinky testujeme priamo na slovenských ženách, aby im bielizeň padlo ako na mieru. Súčasné ankety ukazujú, že zákazníci opäť preferujú tuzemský tovar, dávajú prednosť českým výrobkom, pri ktorých si môžu overiť ich pôvod. Značka Triola ponúka dámske a pánske nočné a spodné prádlo, podprsenky, nohavičky, boxerky, plavky, župany, kabelky, taška a doplnky.