Vyzerajte vďaka nohaviciam vyššie, ako na to?

Nepatríte práve k tým najvyšším osobám na svete? Nevešajte hlavu, veď oblečenie vie robiť zázraky. Zatiaľ čo niektoré oblečenie opticky rozširuje, iné oblečenie dokáže opticky človeka zväčšiť. Neveríte? Vyskúšajte niekoľko druhov nohavíc, ktoré vás naozaj vyššie urobia.

Malý vzrast rozhodne nie je dôvod, prečo by sme mali byť smutní. Čo je malé, to je milé, hovorí sa. Pokiaľ vám však váš menší rast naozaj vadí, nemali by ste vešať hlavu, keď existuje toľko kúskov oblečenia, ktoré vám pomôžu postavu opticky predĺžiť. Nevedia to len topánky na podpätku, ale vedia to aj nohavice, ktoré sú dnes k dostaniu na každom rohu.

Nohavice so vzorom vertikálnych prúžkov

Máte doma nohavice, ktoré nesú vzor vertikálnych prúžkov? Potom sa ich nebojte obliecť, pretože to sú nohavice, ktoré vás dokážu opticky predĺžiť. O prúžkoch sa dlhý čas vie, že dokážu predĺžiť, teda pokiaľ sú prúžky vertikálne. Nohavice s týmto vzorom sa navyše dobre kombinujú, nemusíte sa báť ani podobne pruhovaného kostýmu, v ktorom okúzlite.

Nohavice s vysokým pásom

Dnes veľmi moderné nohavice sú tie s vysokým pásom. Pokiaľ ich vo svojej zbierke zatiaľ postrádate, rýchlo si ich bežte kúpiť. Aj tieto nohavice totiž vedia vašu postavu opticky predĺžiť, čo ocenia ženy menšieho vzrastu. Navyše vám vysoký pás zakryje väčšie bruško.

Pamätajte, s vyšším pásom sú dnes k dostaniu nielen klasické džínsy, ale aj obyčajné nohavice, ktoré majú väčšinou viazanie v páse, čo je veľmi štýlové, nemyslíte?

Nohavicové overaly

Opticky môžu predĺžiť postavu aj overaly, ktoré sú nohavicové. V takom prípade nemusíte vymýšľať zvršok, overal je krásny a ucelený. V najlepšom prípade by mal mať overal vysoko položený pás, tým dosiahnete skutočne vysokú, krásnu postavu. Pokiaľ si takýto overal zaobstaráte, myslite na to, že ho budete môcť vynosiť ako na večierok, tak na spoločenskú akciu aj na kávu s kamarátkou.