Aká farba džínsov sa dnes najviac nosí?

V módnom svete sa v dnešnej dobe prakticky všetko nosí. Teenageri chcú byť najviac „in“, takže sa rozhodnú spojiť všetko moderné s rukou. Skutočnosť, že sa kúsky nezhodujú dvakrát, už nezáleží. Mnoho ľudí dáva prednosť klasickým klasikom, takže každý deň nosia to isté, vrátane džín a jednoduchého základného trička. Samozrejme, nie je to zlá kombinácia, ale možno by chcela zahrnúť nejakú kreativitu. Najmä pokiaľ ide o oblečenie, pretože móda je tu na to, aby sme sa pokúšali experimentovať, nie staviť na osvedčených klasikoch, čo nám robí pocit pohodlia, ale nie sme mimo davu, čo je niekedy škoda.

Módny svet nám naozaj prináša aktuálne módne trendy, ktoré sa budú nosiť pre nadchádzajúcu sezónu. Všetko je založené na súčasných trendoch v oblasti farieb, ktoré sú v tomto roku zelené. Ale nenoste ho v rôznych farebných tónoch alebo pastelových odtieňoch, ale vyberajte to hlavne v mliečnej zelenej farbe, čo presne tento svet módy prevezme tento rok. Môžete sledovať tento odtieň nielen na džínsoch, ale aj na bundách, košelech, kabelkách a dokonca aj na topánkach, ale vo všetkých štýloch je to štýlový kus.

Koniec koncov, džínsy rôznych farieb sa dostali do popredia. Nosenie farebných džínsy nie je zakázané, dokonca ani niekedy štýlové, ale musíme vedieť, ktoré farby sa nosia a ktoré nie sú. Takže povedzme len tie odtiene, ktoré sú povolené.

Skúste to s tmavšími odtieňmi

Ak vaše modré alebo čierne džínsy prešli cez vás a chcete mať vo vašej džínovej šatni nejaké farby, urobte rozhodnutie o tmavších odtieňoch. Obzvlášť sú vhodné kúsky v khaki alebo bordre. Je to mliečne zelené a tmavo červené až tmavé burgundové farby. Dokonca nemáš ani biele džínsy, pretože minulý rok a tento rok prelomili rekordy popularity. Vyhnite sa však pastelovým farbám. Sú to tabu a nezapadajú na žiadny odev. Džínsy tiež nevyzerajú jasne červené alebo žlté alebo podobné farby.