Milujeme romantický Boho štýl

Ste milovníkom romantické módy? V tom prípade sa vo vašom šatníku skrývajú rôzne šaty a vkusné, tylové sukne, ktoré pôsobia na prvý pohľad veľmi romanticky. V súčasnej dobe však „frčí“ takzvaný Boho štýl, ktorý je romantika sama o sebe. Na sociálnych sieťach ho propagujú mnohé známe české celebrity. Štýl sa dostal dokonca aj do sveta bývania, kde uchvátil nejedného z nás. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, ako taký Boho štýl vyzerá a čo je jeho hlavnými prvkami. 

Pod romantickým Boho štýlom si nie každý niečo predstaví. Predsa len je to novinka, ktorá si zrazu podmanila ako svet módy, tak i svet bývania, a ľudia teraz premýšľa, čo v sebe Boho štýl nesie. Na úvod je potrebné povedať, že sa jedná o štýl hodiaci sa pre ženy aj mužov. Nemusí sa ho teda báť nosiť nikto. 

Boho pre ženy aj mužov 

Ako už bolo spomenuté, Boho štýl je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov. V súčasnej dobe ho preferujú najmä ženy, ktoré rady nosia voľné šaty a blúzky so spadnutými ramenami. Konkrétne šaty sú v páse zomknuté opaskom, ktorý pôsobí veľmi vkusne a štýlovo. 

Aj páni si prídu na svoje. Páni ocenia najmä pohodlnosť, ktorou sa Boho móda špecifikuje. Páni si zamilujú predovšetkým pohodlné plátené nohavice, ktoré sú dĺžkovo len k členkom. K tomu sa nosí pohodlné, slamené mokasíny, v ktorých ucítite aj zem, pretože je podrážka veľmi tenká. 

Nezabúdajte na doplnky 

K Boho štýlu sa úzko viažu aj doplnky, ktoré sú najmä drevené a opäť platí, že ich nosia páni aj dámy. Drevené doplnky v sebe nesú najmä náhrdelníky a náramky, ženy si vyžívajú v masívnych prsteňoch, ktoré sa však nosia len decentne. 

Ženy majú v doplnkoch väčšie možnosti. Kým páni môžu nosiť najmä drevené doplnky, ženy majú viac možností, ako už bolo spomenuté. Môžu nosiť nielen masívne náušnice so strapcami, ktoré sa dnes zakúpia na každom rohu, ale môžu nosiť tiež vkusné masívne retiazky, ktoré už nie sú tak často k dostaniu, ale niekedy sa pošťastí.