Ako nosiť roláky vkusne, aj keď mám väčšie poprsie?

Roláky sú istým retro kúskom, ktorý oslávil svoj dlho očakávaný návrat po rokoch. Najmä za chladnejších dní nám príde rolák vhod, pretože ochráni náš krk pred vplyvmi okolia. Ak patríte k ľuďom, ktorí nemajú radi, keď im ťahá na krk, rolák je úplne fantastické riešenie, ktoré navyše zoznámi na každom kroku. Až tak sa stal rolák populárnym kúskom. Bohužiaľ stráni sa mu ženy s väčším poprsím, pretože sa domnievajú, že rolák s väčším poprsím nevyzerá práve najlepšie.

Všeobecne možno povedať, že ženy s väčším hrudníkom to majú ťažšie ako ženy s hrudníkom menším. Predsa len hociktoré oblečenie na nich vyzerá vulgárny, výstrihy sú na ne moc veľké, niektoré kúsky ešte viac zvýrazní ich poprsie, ktoré sa tak stane ešte väčším.

Najväčším prekliatím sú pre nich roláky, ktoré si väčšina z nich snaží odopierať. Lenže pravdou je, že aj roláky možno nosiť vkusne tak, aby žena s veľkým poprsím vulgárne nevyzerala. Aby ste takého vzhľadu dosiahli, poradíme vám, na čo myslieť pri nosení roláku.

Kľúčovú úlohu zohráva veľkosť podprsenky

Ak sa rozhodnete nosiť rolák, pamätajte na to, že je potrebné mať správnu veľkosť podprsenky. Hlavne, nech sa vám podprsenka nezarezáva, nech nie je príliš malá, pretože tým pokazíte celkový vzhľad. Rolák je predsa len priľnavý model, pod ktorým sa nič neschová.

Z akého materiálu je rolák vyrobený?

Ďalšie kľúčovú úlohu zohráva materiál, z ktorého je rolák vyrobený. Pokiaľ si zaobstaráte rolák z ťažkého úpletu, síce v ňom schováte prsia, ale zase si pridáte na objeme. Ak ale zvolíte slabú pleteninu, ktorá bude treba z prírodných materiálov, prsia vyniknú a vyniknú aj vaše nedokonalosti, ktoré však môžete zamaskovať vestou alebo kardigan.

Práve prikrývka cez rolák, či už sa bude jednať o vestu alebo o kardigan, vám pomôže k menšiemu zahalenie pŕs, teda rolák nebude na prvý pohľad vyzerať aj s väčším poprsím vulgárne.