Popcornová farba hýbe svetom. Osloví aj vás?

Nie je to žltá a nie je to biela. Svetlý odtieň, ktorý v sebe mixuje rôzne sýtosti svetlo žltej farby bielymi miestami, sa stáva hitom. Hovorí v módnom aj textilnom priemysle, a to veľmi hlasno.

Popcorn dekoračné látky

Na sociálnej sieti TikTok sa o popcornovej farbe dozviete zakaždého rohu. Nielen, že sa stal obľúbenou farbou odevného odvetvia, ale dokonca sa stáva vítanou súčasťou bytovej architektúry. Garniže tak nenesú už len snehobiele záclony, ale aj módne popcornové závesy. Dekoračné látky v byte pripomínajú jedinečné chvíle pohody, kedy si sadnete škrupavou dobrotou do kina. Domov sa tak rozhodne budete tešiť.

Ako sladká kukurička

Zblížiacou sa jesennou sezónou sa môžete spoľahnúť na to, že sa popcornová farba objaví aj v módnych kolekciách. Už v jarných trendoch sme sa nezaobišli bez popcornového overshirtu, maxi size svetroch a mikinách, ale aj bez sexi šiat v tejto netradičnej farbe. Prajete si cítiť sa ako sladká kukurička? Zaobstarajte si jesenný zvrchník v tejto trendy farbe.

Farebné kombinácie

Popcornová farba je trendy, navyše sa dá skvele kombinovať s ďalšími odtieňmi. Dekoračné látky v byte, alebo váš outfit, tak môžete poskladať napríklad z úplne prírodných odtieňov. Hodiť sa bude napríklad jemná šalviová, tradičné ivory, alebo aj hnedá farba. Popcorn ale hravo zvládne aj glamour look. Pridajte smaragdovú alebo červenú farbu a užite si farebnú jazdu! Popcornová farba taktiež dokonale vynikne na čiernom pozadí, kde bude jedinečným solitérom.

Opadané lístie

Pred jeseňou je dobré si urobiť zásoby a naplniť šatník aj domov veselými farbami. Oranžová, sýto hnedá, červená a popcornová farba, to budú skvelí reprezentanti dobrého jesenného vkusu.

Na svete snáď nie je nikto, kto by nemal rád popcorn. Popcornová farba si skvele rozumie ďalšími prírodnými odtieňmi. Užite si jeseň vo farbách.