Sukňa tohtoročnej jesene. Aké sa budú nosiť?

To, že sa blíži jeseň, ešte neznamená, že musíte kupovať jedny džínsy za druhými. Práve naopak – buďte stále otvorenie šatám alebo sukniam, pretože aj na jeseň je ešte môžete nosiť. Stačí si k nim dokúpiť pančušky alebo silonky a razom máte outfit, ktorý vás ochráni pred chladom a zimou. Aby ste však nosili sukne, ktoré sa práve nosí, nezabudnite sa informovať o aktuálnych trendoch. A ty vám prinášame! Zamerajme sa konkrétne na sukne, ktoré sa budú na jeseň nosiť a ktoré budú doslova dominovať vo vašom šatníku.

Kožené sukne ako veľký hit

Jedným z najväčších hitov tohtoročnej jesene budú bezpochyby kožené sukne. Na trhu ich môžete registrovať už nejaký ten piatok, aj keď je pravdou, že skôr sa tak nenosili ako túto jeseň. Ostatne kože ako taká sa tento rok na jeseň bude nosiť naozaj veľmi. V ideálnom prípade ju skombinujte s čiernymi košeľami alebo blúzkami, takzvané all-black outfity budú tento rok na jeseň hrať hlavnú úlohu.

Sukňa s strapcami nielen pre romantické duše

Že kožené sukne nie sú nič pre vás? Máte radšej niečo romantickejšie, prípadne ľahšieho? Potom sa zamerajte pri jesennom nakupovaní na sukne so strapcami. Strapce budú na jeseň úplne všade, a to nielen na sukniach (tiež na kabelkách alebo topánkach). Nemusíte sa však obávať toho, že by sukne s strapcami boli jedným veľkým gýčom. Pravdou je, že síce sú krapet odvážne, ale na druhú stranu to nie je nič, čo by neobliekla žena milujúca konzervatívnosť.

Puzdrové sukne ako ďalší hit tohtoročnej jesene

Ak však napriek tomu nechcete investovať do sukní so strapcami, pretože sa skrátka domnievate, že takéto sukne nie sú práve pre vás, odporúčame investovať do puzdrových sukní. Aj keď je pravdou, že puzdrové sukne sú trochu širokou kategóriou, myslíme konkrétne puzdrové sukne do pása. Skvele budú vyzerať s blúzkami alebo vypasovanými košeľami. Aké kombinácii dáte prednosť?