3 topy, bez ktorých sa nezaoblete

Väčšinou ženy trávia denne aj hodiny pred zrkadlom, než sa rozhodnú, čo si oblečú. Pokiaľ nepatríte do tejto skupiny, máte v šatníku zrejme len to najnutnejšie – nejaké džínsy, košele, tričká, svetre, bundu a nejaké topy. Teraz vám prinášame tipy na tri topy, ktoré by mali byť rozhodne základom vášho šatníka.

K základu šatníka sa radí všetko, čo sme spomínali, teda nejaké džínsy, svetre, mikiny, nejaká bunda či tričká alebo košele. Lenže základom takéhoto šatníka sú aj topy, ktoré väčšinou kombinujete do elegantnejších outfitov.

Väčšina z nás pravdepodobne miluje pohodlné outfity, v ktorých sa cíti dobre, ale sú aj chvíle, kedy je potrebné vytiahnuť z šatníka niečo elegantnejšieho. K týmto udalostiam sa radí napríklad svadba, oslava výročia, divadlo alebo iné podobné akcie.

Aby ste nemuseli chodiť vždy v šatách, kúpte si práve tieto tri topy, ktoré sa bezchybne hodí nielen k sukniam, ale taky k úzkym, cigaretovým nohaviciam, ktoré sú aktuálne veľmi populárne a štýlové. Outfit potom len doladíte vkusnú malú kabelkou (najlepšie listovou kabelkou) a poltopánkami či lodičkami na vyššiu podpätku.

body

V súčasnej dobe sú veľmi populárne body. Dalo by sa povedať, že sa jedná o ďalšie módne výkrik deväťdesiatych rokov, ktorý sa napodiv veľmi obľúbil. Body by ste mali mať v klasickej čiernej podobe a neurobíte zle, keď si také body kúpite v krajkové podobe, pretože jedine tak bude body skutočne tak elegantné, ako by malo byť.

Top na úzke ramienka

Ďalším takým kúskom, ktorý nesmiete postrádať, je top na úzke ramienka. Dneska veľmi frčí, podobá sa nočnej košieľke a dokonale sedia napríklad k tylovej sukni alebo k cigaretovým nohaviciam.

košeľa

Ďalším nutným kúskom je košeľa, čo je taky kúsok, ktorý dopĺňa každý elegantný look.¨