Hodinky ako módny doplnok

Svet v dnešnej dobe zahltili mobilné telefóny a každý sa pozerá na ich displej skôr ako na svoju ruku s hodinkami. Takmer by sa mohlo zdať, že hodinkám odzvonilo a ich čas odplával do diaľky. Pravda to tak ale celkom nie je. Hodinky sa nosia najmä ako módny doplnok. Ide o známku toho, že máte osobitý štýl a viete si módu náležite užiť. Ide tiež o známku dobrého a prestížneho postavenia v spoločnosti. Každá výrazná celebrita, star či športové hviezda a významní podnikatelia nosia na svoje ruky jednoducho hodinky. A to hodinky značkové, dizajnové, skrátka nie tak hocijaké. Hodinky, sú známkou akéhosi luxusu, známkou toho, že si viete dopriať čosi na viac.

Muži verzus ženy

Ženy vnímajú svoje hodinky predovšetkým ako výrazný šperk a doplnok. Zatiaľ čo väčšina mužov je na tom síce veľmi podobne, ale je ešte o chlp ďalej. Muži si okrem dizajnu potrpia na vychytávky a funkcie. Môžu to byť rôzne vodotesné hodinky, ukazovatele rôznych svetových časov, kombinácia luxusného prevedenia a športových prvkov a funkcií, ktoré merajú kroky aj tep. Fantázii sa medze nekladú. Teraz sú trendy najmä celokovové modely, u ktorých si ich dizajnér ľahko pohráva so zaujímavými detailmi jek hodiniek, tak i pásku, čo hodinkám pridáva miernu dávku extravagancie navyše.

Obľúbené hodinky dneška

Značne obľúbené sú dnes tiež kombinácie treba dvoch až troch farieb kovov alebo naopak jednoduchého kovového ciferníku doplneného zdobným koženým opaskom. V priereze niekoľkých prebehnutých rokov je stále obľúbená nadčasovosť, jednoduchosť a klasika, ktorá v spojitosti s osobitým štýlom svojej majiteľky či majiteľa môže pôsobiť ako športovo, rovnako tak i elegantne. Ide o typ hodiniek, ktorý možno vziať ako k bežnému dennému, tak aj k slávnostnému večernému outfitu. Na druhej strane môžete mať aj iné hodinky vhodné pre špeciálne príležitosti. Calvin Klein treba hľadal a našiel inšpiráciu v živote bežných ľudí. Videl sa v ich emóciách, v prírode a predovšetkým v celkovej ľahkosti. Hitom novej kolekcie Calvin Klein je kovovo-kožená kolekcia Spellbound. V nej sa novo snúbi ľahká dávka extravagancie koženého pásika úzko inšpirovaného prírodou s úplnou jednoduchosťou kovového ciferníku. Nájdete ale aj kúsky iných svetoznámych značiek.