Návrat k baretům

Chladné počasie je tu. Preto je treba teple sa obliekať, aby sme predišli prípadnému prechladnutia. Musíme začať pekne od vrchu, takže od hlavy. Obyčajnú čiapku ani nenasadzujte. Buďte štýlová, ako pravá Francúzka a siahnite po baretky!

Baret je hit tohtoročného jesenného obdobia, takže ak žiadny vo svojej skrini nenájdete, je potreba to čo najskôr napraviť, než budú tie najlepšie kúsky preč.

Farba baretky

Obchody nám ponúka mnoho farebných baretov. Po akej farbe teda siahnuť? Je potrebné si uvedomiť, aké farby má náš jesenný šatník, aby sa nám baret k oblečeniu hodil. Najväčšou klasikou je samozrejme čierna. Tá nesklame nikdy a hodí sa ku každej farbe. Takže to by sme mali jeden univerzálny kúsok, u ktorého nie je potrebné si lámať hlavu, či sa nám k outfitu hodí alebo nie.

Ďalšie jesenné farby sú vínovo červená, horčicovo žltá (tá nesmie chýbať tento rok nikomu), rôzne odtiene hnedej, tmavo modrá a tiež sivá.

Nebojte sa siahnuť aj po kockovanom baretky. V tomto prípade je potrebné myslieť na to, že by mal byť kabát jednofarebný, alebo úplne rovnakého vzoru ako váš baret.

Možno budete prekvapení, ale existuje aj kožený baret. Netreba sa ho nijako obávať. Kožené veci sa na jesenné obdobie jednoducho hodí a koži sa nevyhol ani baret. V koženom baretky budete pôsobiť seriózne a štýlovo. Báječne vyzerá k akémukoľvek účesu či strihu. Vášmu oblečenie dodá na eleganciu. Nebojte sa ho nasadiť aj ku koženej bunde, koža nie je nikdy dosť. Skvele vyzerá čierna kožená bunda a napríklad vínovo červený baret. Keď tento outfit doplníte o rovnako farebnú sukňu ako baret, máte štýlovú kombináciu.