Ako oživiť svoj outfit

Oblečenie proste my ženy milujeme. Ale nemusíme ho mať hromady, aby sme dokázali vždy prekvapiť a zažiariť. Predsa len také štýlové kúsky nie sú práve lacnou záležitosťou a vo finále si rovnako z celého šatníka obľúbime pár vyvolených kúskov, ktoré stále striedame. Preto je potrebné ponoriť sa do trendu minimalizmu.

Aj s pár handričky ide robiť zázraky, avšak je potrebné vedieť si je štýlovo a vkusne oživiť rôznymi doplnkami. Po akých tento rok siahnuť?

Šperky a šatky

Fádne jednofarebný outfit neoživí nič iné ako skvele zvolené doplnky. Aj napriek tomu, že je zrovna leto, môžete siahnuť po ľahučkom šatke s kvetinovým vzorom, ktorý len ľahko prehodíte cez ramená. Vďaka kvítkům na šatke a jeho jemnosti a ľahkosti budete pôsobiť nežným romantickým dojmom.

Aj vďaka šperkom môže vaše oblečenie dostať šmrnc. Ak máte rady bižutériu, siahnite po chirurgickej ocele. Tento rok sú v móde geometrické tvary. Tiež pravidlo, že zlato a striebro sa nemá kombinovať, už nie je dávno pravda. Nebojte sa toho, ale vždy si povedzte, že menej je niekedy viac.

Nebojte sa nosiť klobúky, kedy pre nich bude lepšia príležitosť ako teraz? Hodí sa ako na pláž, tak do mesta. Môžete siahnuť po elegantné alebo športovejšie variante. Vždy je potrebné ho prispôsobiť príležitosti, na ktorú si ho beriete. Uvidíte, že sa stane vašim obľúbeným doplnkom.

Pre pánov

Páni sa asi náušnicami či korálky zdobiť nebudú, ale ak si potrpíte na doplnky, siahnite po štýlových hodinkách. Tento rok sa nebojte nasadiť vkusnou šiltovku ladiace k vášmu outfitu. Aj na koženom opasku k nohaviciam si môžete nechať záležať a zladiť ho k hodinkám. Ak máte hodinky s koženým opaskom, môže byť v rovnakom odtieni ako opasok vašich nohavíc.