K hodinkám voľte náramky, nezabúdajte na ne!

Každý deň sa rozhodujeme, čo si oblečieme. Väčšinou sa rozmýšľame podľa počasia, pretože práve podľa počasia máme to najjednoduchšie rozhodovanie. Ak prší, potom si oblečieme obľúbenou bundu, ktorá nám dokonale oživí obľúbený obyčajný look. Vyhneme sa rozhodne teniskám a bielym džínsom, pretože biele džínsy a dážď – to skrátka robí len neplechu. Pri peknom počasí volíme predovšetkým šaty alebo trochu ľahší look, v ktorom sa rozhodne nebudeme potiť. Tromfne si taky na rad farbičiek, ktoré mnohokrát dokonale oživia každý look.

Ovšem mimo oživenie pomocou farbičiek možno outfit oživiť taky pomocou najrôznejších doplnkov, medzi ktoré sa radia predovšetkým náramky, hodinky, náhrdelníky alebo tiež náušnice. Samozrejme sa nesmie zabúdať na kabelky, ktoré sa napodiv radí aj do tejto skupiny, aj keď by sme pre nich možno mohli vytvoriť skupinu úplne novú. Kabelku volíme podľa ležérnosti alebo elegantnosti outfitu. Hodinky potom podľa rovnakých kritérií. Keď mu však máme hodinky v kombinácii s ležérnym lookom, nezabúdajme na náramky, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou týchto doplnkov!

Aktuálne hit číslo jedna!

Náramky sa všeobecne stali v súčasnosti naozaj módnym hitom číslo jedna. Ak nosíte hodinky často, potom k nim rozhodne pripojte aj taký vkusný náramok, ktorý z všedného looku urobí zase niečo trochu iné. Náramky si však nemusíte len kupovať v obchodoch za nesmierne nezmyselné ceny, ale tiež si ich môžete urobiť doma, keď budete mať chvíľku. Kúpte si ale tie drevené korálky väčších rozmerov, nie tie malé, ktoré nejdú veľakrát ani navliecť na vlasec, ako je ich očko miniatúrne. Keď mu na to nemáte čas, potom sa Zabezpeč deti, ktoré za drobnú sladkú odmenu urobia náramkov i pätnásť!

Náramky však môžete napríklad aj predávať, a to konkrétne také, ktoré nesú na svojich korálkoch mená. Náramky s menami sa stali populárne najmä u párov, ktorí tak dávajú najavo, ku komu v skutočnosti patria.