Top 6 trendov v pánskej móde na rok 2022

Pokiaľ chcete vniesť do svojho šatníka trochu sviežosti alebo ho ozvláštniť trochou tej extravagancie, musíte sledovať módne trendy. Občas je svet módy ľahko hektický, a preto sme pre vás vybrali top 10 vecí, ktoré sú tento rok hitom pánskych šatníkov.

Výrazné značkové košele

Košele s potlačou patrili kedysi k najobľúbenejším voľbám, ktoré v 30. rokoch spopularizovali havajské košele. Tieto odvážne kúsky oblečenia sú skvelým spôsobom, ako vylepšiť typický outfit, ako sú džínsy alebo nohavice. Značky ako Louis Vuitton a Amiri majú na výber nepreberné množstvo štýlov, ale môžete nájsť aj cenovo dostupné varianty, ktoré poskytnú požadovaný efekt. V závislosti od estetiky, ktorú uprednostňujete, sa môžete rozhodnúť pre klasický štýl s palmami alebo pre niečo viac grafického.

Svetlé a výrazné úplety

Odkloňte sa od tradičných neutrálnych odtieňov a zvoľte niečo zábavné a svetlé, čo ľahko zakomponujete do svojho existujúceho šatníka. Pri výbere odtieňov voľte niečo, čo môžete zladiť so zvyškom svojho oblečenia, ideálna môže byť žltá, modrá alebo zelená. Experimentujte so vzormi, potlačami alebo farbami.

Cargo kraťasy

Kedysi boli cargo kraťasy najväčším faux-pas módneho sveta, dnes si vydobyli späť svoje miesto ako jeden z najväčších trendov sezóny. Pri štylizácii dbajte na to, aby bol zvyšok vášho outfitu minimalistický, skúste sa vyhnúť extra farebným kombináciám. To znamená vytiahnuť košeľu s gombíkmi alebo Stussy tričko a pridať Nike Dunk.

Kockované a šachovnicové vzory

Kárované farby nikdy nevyjdú z módy, ale v tejto sezóne sú stále módnejšie. Na výber je nespočetné množstvo rôznych typov kockovaných vzorov v závislosti na vašom preferovanom štýle. Vyzerá to ľahko, že sa vracia punková éra, ale taký kostým od Vivienne Westwood je geniálnym a nadčasovým kúskom.

Mohutné náhrdelníky

Dámske retiazky sa na zozname objavujú už roky, ale teraz je rad na chlapoch, aby sa ujali tohto trendu! Tento všestranný doplnok dokáže dodať každému outfitu high-fashin alebo edgy twist a hodí sa ku každej estetike. Od klasického trička a saka až po streetwear.

Perlové náhrdelníky

Keď si nie ste istí masívnym strieborným náhrdelníkom, môžete ešte siahnuť po perlách! Klasický perlový náhrdelník je v tejto sezóne pre chlapov dokonalým doplnkom. Sú jednoduché a bez väčšej námahy vylepšia každý outfit. Tieto klasické šperky sa môžu zdať jemné, ale v skutočnosti sú skvelým spôsobom, ako dodať outfitu punkový prvok. Harry Styles vie, čo je trendy.