Vlasové doplnky rozžiaria umiernený účes aj outfit

Správna práca s doplnkami sa vypláca. K základným farbám a účesu stačí vziať jeden solitérny prvok a máme istotu, že rozhodne nebude nuda. Čo vybrať?

Maxi sponky sú stále trendy

Rovnako ako minulý rok, aj tento rok frčia maxi sponky do vlasov. Ide o praktický doplnok, vďaka ktorému vám nebudú vlasy padať do tváre. Zároveň ale výborne prospejete celému outfitu. Sponky s nápismi vám pomôžu definovať vlastné názory. Potlač zase doplní farebnosť umierneným tónom outfitu.

Sponky s perlami sú neodmysliteľnou klasikou k elegantným a slávnostným odevom. Prejdite si svoje zásoby doplnkov do vlasov a rozhodne ich zapojte do každodenného diania.

Čelenky sú pohodlné

Niektoré z nás si sponky do vlasov neberú z toho dôvodu, že ich jemne obmedzujú. Trochu ťahajú, trochu prekážajú. Skrátka niekedy si ich na celý deň vziať nechceme. Stále je ale potrebné vyriešiť nielen vlasový styling, ale aj vhodný doplnok k odevu.

Čelenka sa radí medzi najobľúbenejšie vlasové doplnky. Vytvoriť šik účes je s nimi skutočná hračka. Stačí zvoliť správny vzor a šírku čelenky a máte razom postarané o doladenie vášho outfitu.

Prajete si čelenku s umelými kvetmi, ktorá je pre leto typická? Alebo si zamilujete trendy plastovej čelenky so zvieracími vzormi? Stačí len džínsy a bielu košeľu a môžete mať styling vyladený každý deň inak.

Milujeme šatky!

K letným dňom neodmysliteľne patria sexi šatky. Tie môžeme nosiť niekoľkými spôsobmi. Už ste vyskúšali turban? Alebo si zo šatky vytvoriť praktickú pokrývku hlavy, ktorá vás uchráni pred úpalom? Šatku je možné uviazať aj na štýl čelenky. Uzlík môžete mať kdekoľvek na vrchole hlavy. Jedna šatka vám poslúži mnohými spôsobmi!

Sponky sa vracajú

Obľúbené sponky nepatria len do dievčenského vlasového repertoáru. Tento rok zažívajú poriadny návrat módnej doplnky z prelomu milénia. Maxi sponky, alebo napríklad motýliky si do vlasov nasaďte v ľubovoľnom množstve.

Vlasové doplnky zaženú nudu.