Calvin Klein prichádza s novinkou – s kabelkami!

Značka Calvin Klein je obľúbená najmä svojím spodným prádlom, ktoré je snáď to najpohodlnejšie vôbec. Nikoho nezastraší ani tak veľká cena, akú mnohé druhy spodného prádla nesú. Spodná bielizeň tejto značky je však naozaj tak pohodlné a vkusné, že ho musí mať skrátka každý! Keď mu ho nemá žena či muž, potom rýchlo musí zavítať do obchodov tejto značky a tieto kúsky si jednoznačne musí kúpiť – cez to vlak skrátka nejde.

Calvin Klein však zaujal aj svojimi džínsy. Džínsy bývajú väčšinou veľké dilema, pretože mnohé džínsy hryzú a sú nepohodlné a už vôbec nie sú pružné. Ak vám práve takéto vlastnosti u džínsov chýbajú, potom si pokojne také džínsy kúpte. Predsa len budete mať značkové džínsy, ktoré sú však hotovým přestrojením pohodlnosti, pružnosti a kvality. Síce si za ne taky priplatíte nemalú sumu, ale bude to rozhodne stáť za to.

Táto značka sa však začala zameriavať aj na kozmetiku. Parfémy tejto značky sú úplne fantastické a ich nezameniteľnú vôňu by nemenila mnohí z nás. Je však nutné podotknúť, že nielen kozmetika, spodná bielizeň alebo džínsy sú v aktuálnom repertoári tejto značky. Aktuálne sa totiž značka Calvin Klein môže pýšiť aj kolekcií kabeliek, s ktorou prichádza na trh a s ktorou doslova trhá rekordy v predajnosti.

O aké kabelky je reč?

Calvin Klein sa v aktuálnej kolekcii kabeliek, ktorá je určená pre jar a leto, zameriaval predovšetkým na také kabelky, ktoré sú unikátne svojou modernosťou a originalitou. V takejto farebné kombinácie a v takých spracovaniach rozhodne nenájdete žiadne iné kabelky na iných pultoch obchodov. Kabelky sú naozaj praktické a nájdete ich v mnohých prevedeniach – ako v malých veľkostiach, tak v tých veľkých.

Obľúbené sú najmä v metalovo striebornej kombinácii, ktorú návrhári vždy skombinovali s ďalšou farbou, ktorá nie je tak viditeľná. Kabelky sú zaujímavé aj tým, že sú obojstranné, čo sa len tak niekde nevidí!