Členkové topánky musíš mať

Tak ako k jeseni patrí čižmy tak k nemu patrí aj členkové topánky. Bez nich si snáď toto ročné obdobie nedokážeme ani predstaviť. Tieto topánky sú trendom už po niekoľko rokov, preto by ani vám nemali chýbať v botníku. Každým rokom sa ale móda trochu mení, preto je nutné sa prispôsobovať trendom. Aké členkové topánky sú teda hitom jesene 2019?

Zvierací vzor neomrzí

Zvierací vzor je jednoducho nestarnúci móda. Nosia sa ako pri oblečení, tak samozrejme sú žiaduce aj u obuvi. Topánka týmto vzorom nemusí byť potlačená celá. Niekedy je pokrytá zvieracím vzorom napríklad len špička, päta alebo stredová časť topánky. Čo robí obuv ešte zaujímavejšie. Tohtoročné top zvierací vzor je hadej kože. Nebojte sa, siahnuť po topánkach v rôznych farbách. Tento rok vyhľadávané farby sú modrá, vínová a klasická čierna.

Tieto topánky skvele vyzerajú k úzkym nohaviciam. Nekombinujte viac zvieracích vzorov naraz.

Zip, ako ho nepoznáte!

Určite vo vašom botníku nájdete topánky na zips. Ten rozopínajú pri obúvaní a vyzúvaní a plní funkciu šnúrok. Tento zips, ktorý máme na mysli my, plní funkciu skôr ozdobnou. Je umiestnený na viditeľnom mieste a je vždy niečím zaujímavý.

hrubá podrážka

Topánky s tak zvanou traktorovú podrážkou sú tento rok proste najväčším hitom. Najlepšie urobíte, keď si tieto členkové topánky zaobstaráte na šnurovanie a na širokom podpätku. Kombinácia traktorové podrážky s podpätkom pôsobia štýlovo. Nebojte sa, že budete pôsobiť v týchto topánkach hrubo. Môžete ich obuť nielen k nohaviciam či legínam, ale aj k jesenným šatám. Vďaka tejto podrážky sa nemusíte báť daždivých dní.