Poltopánky ako pohodlná varianta elegancie

Mnoho žien miluje formálny štýl. Väčšina z nich to má dokonca ako povinný dress code do práce. Ide najmä o profesie sekretárok, poisťovacích služieb či iných pracovníčok, ktoré pôsobia v kanceláriách. Tento štýl navyše preferuje čím ďalej viac zamestnávateľov, pretože pôsobí vždy elegantne a profesionálne a jedná sa teda o dobrú značku podniku. Neukazuje sa teda, že v danej spoločnosti pracujú špinaví zamestnanci, ktorí sa neradia zrovna k tej dobrej vrstve obyvateľov. Ovšem ak vidíte na ulici slečnu, ktorá si kráča v kostýme alebo muža, ktorý je oblečený do úhľadného obleku, vždy vám na pamäti pristane myšlienka, ktorá sa vzťahuje k otázke, kde asi daná osoba pracuje.

Formálne štýl sa teda radí nielen k bežným dress codu, ale tiež k veľmi obľúbeným outfitom, ktoré rady nosia ženy. Bohužiaľ si tento štýl ženy radí iba k lodičkám a vďaka nim ho nerady bežne nosí. Veď nikto nechce, aby ho deň čo deň boleli nohy z nie príliš pohodlných topánok. Lenže tejto nepohodlné sfére je už koniec! Na scénu prichádza poltopánky!

Sú pohodlnejšie než lodičky – o tom niet sporu

Ak milujete úzke nohavice a saká, nevzdávajte sa ich len pre to, že si myslíte, že sa k nim hodia len lodičky. Nie je tomu tak. Pasujú k nim perfektne tiež poltopánky a práve tie sú teraz oveľa modernejšie než klasické lodičky. Pri oboch druhov tejto obuvi sa však jedná o nestarnúci kúsky, a tak aj keď zvolíte akákoľvek, vždy to bude dobrá voľba. Samozrejme musíte uvažovať aj nad farebnou kombináciou týchto topánok. Poltopánky rovnako ako lodičky nie sú totiž len o čierne variante. Teraz je k dispozícii mnoho farebných kombinácií a hlavne vzorov, a tak neváhajte a skúste svoj formálny štýl plný elegantnosti trochu vylepšiť.

Poltopánky teraz zakúpite aj v najrôznejších vzoroch a práve to je to hlavné, čo skvele rozžiari váš look. Nebojte sa experimentovať, veď obuv už dávno nie je iba o jednom spracovania.