Farebné poltopánky sú vkusnejšie ako tie bežné!

Topánok nie je nikdy dosť! To je príslovie, ktorým sa aktuálne riadi nejedna žena. Ženy sú väčšinou také, že sa na topánky naozaj obzerá. Pre mnohé ženy sú topánky práve to, čo dokončuje a dolaďuje konečný look. Lenže mnoho žien o topánky nestará tak, ako by malo. Je to škoda, ale na druhú stranu ony si za ne zaplatili, potom nech sa o ne starajú podľa svojho uváženia. Je však nutné spomenúť, že určite nešlo o lacnú záležitosť, preto drobné pozastavenie sa nad tým, ako sa o ne správne starať, nie je na škodu.

Každá žena by mala mať vo svojom botníku nejaké topánky na zvláštne príležitosti. Ide teda väčšinou o lodičky, ktoré sú elegantné, vkusné a hlavne robia peknú nohu. Ďalej by tam malo byť aj niečo pohodlné – to sú väčšinou tenisky, a to aspoň dvoje. Baleríny sú tiež nutnosťou rovnako ako sandálky na horúce roky. Žabky na pláž či na kúpalisko určite tiež oceníte, rovnako ako čižmy na zimu. Avšak aj páni by mali mať vo svojom šatníku nejaké topánky, ktoré sa im oplatí nosiť. Jedná sa o minimálne dvoje tenisky alebo botasky, ďalej potom o žabky av neposlednom rade nejaké zimné topánky či plátené slip-ony pre teplé letné podvečery.

Nie každý sa však takou základnou obuvou pýši. Niektorí sa napríklad sústreďujú iba na poltopánky, čo je aj obuv, ktorá sa unesí nielen u žien, ale aj u mužov. Pokiaľ máte doma však klasické čierne poltopánky, rovno ich vyhoďte, pretože čierne poltopánky sa už dávno nenosia. Dnes už víťazia farby!

Strieborné, modré, žlté aj hnedé!

U žien sa stali populárne a veľmi moderné konkrétne strieborné poltopánky, ktoré nájdeme v obchodoch predovšetkým s vyvýšenou podrážkou. Jedná sa o unikátne topánky, ktoré bude určite kadejaká žena závidieť. Také topánky sú skvelé, pretože oživia aj ten najbežnejší look. Potom tiež ženy uchvátia aj inými farbami poltopánok, pokiaľ teda nezvolia čiernu klasiku.

U pánov platí to isté – čierna klasika sa nenosí. Pokiaľ túžite po klasickom prevedení poltopánok, potom siahnite po hnedej variante. Ak chcete mať poltopánky v modernejšom prevedení, ktoré budete kombinovať najmä s obľúbenými džínsami, potom skúste modré alebo napríklad zelené prevedenie – v obchodoch farebných kúskov nájdete teraz naozaj dosť.