Toto obuj a budeš IN!

Treba si veľmi dobre rozmyslieť, aké topánky obuť, aby sme v nich pri daždivom počasí nemali potopu. Ale aké vybrať aby boli praktické, ale štýlové? Tu máme pár typov. 

čižmy 

Tieto topánky určite každá z nás poznáme. A ani jednej z nás by v botníku zaručene nemali chýbať. Ale ak chceme to najmodernejšie, čo si tohtoročnú jeseň vyžaduje, musíme siahnuť po čižmách širších. Tieto skvelé topánky sa vďaka svojmu širokému strihu môžu jednoducho zhrnúť. Týmto trikom im dodáme ležérne dojem. Čižmy obúvame prevažne k sukniam alebo šatám. Tiež sa dajú nosiť s veľmi úzkymi nohavicami. Materiál, z ktorého sú čižmy vyrobené, je koža. Vzhľadom ku kvalitnému materiálu a módne nesmrteľnosti tejto obuvi je zaručene obujete pokojne aj ďalšie roky. 

Inšpirácia u kovbojov 

Tieto topánky sú z materiálu menom semiš. Farba je len na vás, ale určite nič nepokazíte šedú a hnedú. Ak si lámete hlavu, kde zohnať kovbojské topánky, nebojte sa. Stačí len, že nájdete také, ktoré majú prvky tých kovbojských napríklad strapce či sú ozdobené sponami. Topánky majú nízky a hrubý opätok, takže sú veľmi pohodlné. Oblečte k nim džínsy alebo legíny a určite svoje okolie ohromíte. 

Ak sa nebojíte byť trochu extravagantné, obujte topánky s potlačou hadej kože. Či to budú tenisky, alebo čižmy necháme na vás. Ale kto tento rok neobuje topánky s týmto vzorom, ako by ani nebol. K týmto topánkam zvoľte jednoduchý outfit. Už žiadny ďalší zvierací vzor. Topánky by mali byť tou čerešničkou na torte.