Šaty pre každú ženu

Aj napriek tomu, že koniec leta je tu, na šaty jednoducho nie je nikdy neskoro. Tieto šaty vynosíte, aj ak príde krásne babie leto a zaručíme vám, že aj budúci rok na jar je s chuťou zo svojej skrine vytiahnete a budú stále IN.

Reč je o dlhých šatách. Určite ste si všimli, že tento rok jednoducho frčia a nie je to len záležitosťou tohto leta. Stále viac a viac žien prichádza na ich výhody. Dlhé šaty sa hodí ako na dovolenku, ktorú môže mať niekto ešte pred sebou, alebo tiež len tak do mesta, a alebo tiež do kancelárie. Stačí si len vybrať tie pravé práve pre vás a príležitosť, ktorá vás čaká.

Pre každú postavu

Čo si budeme nahovárať, nie všetky máme postavu, o ktorej snívame. Každá z nás predsa len radšej niečo schová. Ak vás trápia napríklad celulitída na stehnách, tieto šaty ju ukryjú a nielen to. U týchto šiat je potrebné vybrať tie pravé pre svoju postavu.

Či ste jedna z mála šťastných žien a ste štíhla a vysoká nemusíte sa pri výbere na nič obzerať, tu to bude len na vašom vkuse.

Ak potrebujete schovať väčšie boky či bruško voľte šaty Považan pod prsia. Krásne problematické partie zakryjú. Nemusíte sa báť hlbšieho výstrihu a rozparku.

Tiež jednou z problematických postáv je postava, typu písmena H. Pri tejto postavy nemáte výrazný pas. K ženským krivkám si môžeme pomôcť tak, že voľné šaty ozdobíme pásikom v mieste pásu. Tiež môžeme siahnuť po puzdrových šatách, tie zvolíme, ak nás čaká slávnostnejší udalosť.