Jednorožce dobyli módny svet!

Ak milujete módu, určite vám neuniklo to, čo sa aktuálne v móde nosia. Móda dostane úplne každého, každý si v nej nájde to, čo sa mu páči. V súčasnej dobe si vyberú hlavne tí, ktorí milujú extravaganciu. Ak aj vy milujete extravaganciu, mali by ste zamieriť do obchodov čo najrýchlejšie, aby vám takéto kúsky niekto nezobral. K tým aktuálne štýlovým extravagantným kúskom sa radí hlavne bambuľky, ktorými sú posiate nielen topánky, ale taky kabelky alebo svetre, ale taky sú to motívy jednorožca – čo možno nie je typická extravagancia, ale je to rozhodne úchylka.

Jednorožce aktuálne dobyli módny svet. A vlastne nielen ho. Deti chcú mať jednorožca vo svojich izbách, dievčatá v pubertálnom veku si kupujú puzdra s jednorožcom do školy. Veľmi často sa pečú torty v podobe jednorožcov.

Obľuba mať toto nereálne zvieratko doma stúpa tak rýchlo, že sa nemôžeme čudovať tomu, že sa s jednorožcom stretávame pravidelne v obchodoch s oblečením.

Na akých druhoch oblečenia sa jednorožcovi vyskytujú?

V súčasnej dobe nájdeme jednorožca hlavne na tričkách. Väčšinou sú na tričku rohy, inde sú iba hlavy jednorožca, inde sú jednorožce spracovaní zase inak. Jednorožce sú však súčasťou moderných, štýlových tričiek, avšak je nutné podotknúť, že sa tento štýl nepáči každému.

Okrem tričiek aktuálne hojne nájdete aj pyžamá v štýle jednorožca. Sú to také tie overaly, ktoré sa dnes veľmi nosí. Overaly sú na zapínanie, sú väčšinou hebučké, mäkučké. Okrem toho majú také overaly uši, roh a samozrejme i farebnú hrivu – pyžamovej overal je presne taký, ako jednorožec podľa dnešnej doby vyzerá.

Jednorožce aj na kabelkách vďaka nášivkám

Mnoho ľudí to robí tak, že ak nenájde žiadne kúsky s jednorožcom, skrátka si také kúsky urobí. Predsa len sú veľmi moderné a štýlové nášivky, ktoré teraz nájdete nielen na košeliach, ale taky na topánkach alebo napríklad na kabátoch. Nášivky si však môžete kúpiť samostatne a môžete si ich následne prišiť tam, kam sa vám to bude páčiť. Aktuálne nájdete hromadu nášiviek v podobe jednorožcov, a tak vám jednorožcovi môžu zdobiť aj takú kabelku.