Kapsičky sú nevyhnutnou súčasťou tričiek!

Páni vždy tvrdí, že sa o módu nezaujímajú. Je to však lož. Na ulici stretávate hneď rad tých, ktorí sa obliekajú úplne vkusne a je jasné, že sa pred niekoľkými hodinami než vychádzali z domu, pozreli na aktuálne obálku nejakého časopisu o móde alebo pol hodiny prechádzali novinky na obľúbených internetových magazínoch. Štýl sa skrátka musel niekde odpozorovať. Takí muži na seba naozaj pútajú ženskú pozornosť, čo je samozrejme dobre. Páni sú oveľa žiadanejšie vtedy, kedy majú vkus. To isté platí samozrejme aj vo svete žien, ale u žien nie je prekvapujúce, keď im to naozaj pristane. 

Páni tak teda sledujú aktuálne módne trendy. Je nutné poznamenať, že sa aj v pánskom svete trendy menia doslova žmurknutím oka, ale väčšinou sú to kúsky, ktoré boli „in“ pred mesiacom, len sa teraz zase oprášili a dali sa opäť na vešiaky do obchodov. Štýl sa však pozná práve podľa kombinácie jednotlivých kúskov. Je nutné spomenúť, že páni sú naozaj štýloví až na základe konečnej kombinácie. Niektorí na to bohužiaľ nemajú cit. Takí sú presne tí muži, na ktoré si väčšinou ženy s posmechom ukazujú, čo je od nich značne škodoradostné. Keď mu si však muži nie sú istí tým, že dokonale skombinujú jednotlivé kúsky, potom by mali prejsť k zaručené klasike, ktorá naozaj nikdy nesklame. 

O akú klasiku sa jedná? 

Vždy skvelá sú basic tričká. Práve basic tričká sú vždy dobrou variantom, či už je skombinujete úplne so všetkým. Ak si však chcete kúpiť basic tričká v trochu modernom prevedení, potom sa sústreďte predovšetkým na také kúsky, ktoré na sebe majú kapsičku. Kapsička je väčšinou v kontrastnej farbe alebo má nejaký zvláštny vzor. U basic tričiek si však dajte pozor iba na to, aby ste si nekúpili príliš veľkú veľkosť. To potom nevyzerá vôbec dobre. Nebojte sa, že sa vám trička Sperm. Z tohto dôvodu si naozaj nekupujte zbytočne veľká tričká.