Viete kam vyraziť za únikovú hrou?

Ak máte chvíľku voľného času, rozhodne by ste ju nemali tráviť tak, že si sadnete k televízii a budete sledovať obľúbené seriály. Rozhodne by ste mali robiť niečo iné, niečo zmysluplnejšie. Čo tak niečo zažiť? Vezmite so sebou partiu priateľov alebo rodinu a skúste uniknúť z nejakej hry! Myslíte si, že to nejde? Že predsa nežijeme v paralelnom vesmíre alebo v nejakej digitálnej hre? Ale ide to, len musíte vedieť, kde takéto únikové hry hľadať. 

Únikové hry sa v poslednej dobe stali veľmi obľúbenou formou zábavy, ktorú ľudia volia vtedy, keď vonku nepraje počasie. Je to skvelá zábava, ktorá rastie v mnohých veľkých českých mestách. Nájdeme je nielen v Brne, ale taky v Ostrave a taky v Prahe. V Ostrave sú však najkvalitnejšie, pretože práve tu sú únikové hry z dielne The Chamber. 

Prečo sú ostravskej únikové hry lepšia ako iné? 

Ostravské únikové hry ponúkajú oveľa viac únikových hier než kde inde. Vyberať si môžete z troch únikových hier, ktoré nie sú tak bežné. Čaká na vás Tajomná pracovňa, ktorá je určená pre začiatočníkov a pre tých, ktorí si neveria. Tajomnú pracovňu taky volia tí, ktorí milujú detektívne príbehy. Okrem tejto hry si môžete zahrať aj Hackerova brloh, čo v Českej republike snáď v inom meste nie je. Hra je určená hlavne pre milovníkov sci-fi. Počas šesťdesiatich minút budete musieť zničiť bombu, nemusíte unikať z miestnosti von. 

Tou najatraktívnejšou hrou je však Útek zo stredovekého žalára. Je to najzložitejšia hra, ale je za to najviac prepracovaná. Autentické prostredie stredoveku vám bude naháňať husiu kožu, tým si môžete byť istí. 

Neviete, čo darovať pod stromček? Darujte únikovú hru! 

Ak vás hry zaujali, ale vy sami si na ne netrúfate, však máte vo svojom okolí niekoho, kto by tento zážitok rozhodne ocenil, darujte mu tento ho! Únikové hry môžete vďaka darčekovému poukazu dať niekomu blízkemu treba k narodeninám.