Páni, privítajte jar v novom outfite!

Jar bude možno skôr, než si myslíte. Nielen dámy, ale aj páni riešia, čo na seba. Čoskoro bude na čase odhodiť hrubé zimné kabáty a huňaté svetre. Poďte sa s nami vypraviť do sveta pánskych módnych trendov nadchádzajúceho jari.

Hoci slniečko naberá na sile deň odo dňa, rana bývajú studená. Základ pánskeho jarného šatníka tvoria kvalitný kabát. Voliť môžete medzi klasickými trenčkoty, ktoré oslňujú svoju eleganciou alebo modernými krátkymi strihmi. Zamerajte sa na detaily v podobe kožených aplikácií, dokonalé podšívky alebo drobných maličkostí ako napríklad vreciek či našitých gombíkov. Všetko musí ladiť do dokonalosti.

Ak ste zástanca trochu ležérnejšieho štýlu, stavte na kožu. Tá sa drží na prove už naozaj dlhú dobu a imaginárnou loď módy len tak neopustí. V roku 2017 môže byť trendy oblečenie vo všetkých možných variantoch i farbách, stačí to len dobre namixovať. Výrazné odtiene, originálne prešívanie, osobité riešenie každého kusu. Tento rok sa oceňuje štýl a jedinečnosť. Taká je napríklad kožená bunda.

Doplňte si šatník

Chybu tento rok rozhodne neurobíte ani pokiaľ svoj šatník obohatíte o novej sako. Voľnočasové sako je módnym trendoch vo všetkých možných farebných kombináciách. Dodá vám na suverenite a vdýchne ležérne look.

Páni, tento rok sú IN žiarivé farby plné života. To sa odráža aj u tričiek a polo tričiek. Odtiene modrej, zelenej, žltej sú tento rok to pravé. Všetko v sebe nesie ľahko športový nádych, ktorý ide ruka v ruke s eleganciou. Ak sa vo vašom šatníku nachádza len čierna a šedá, vyrazte na nákupy ešte dnes. Tohtoročné outfity sú svieže a ľahké, nabité mužskou energiou.