Farmárky pre ležérnejší look

Jar je konečne tu. Dlho sme očakávali hoci len sebemenší oteplenia, pretože tohtoročná zima proste bola trošku problematická – snehu bolo až po kolená, teploty dosahovali rekordných hodnôt (siahali až do mínus tridsiatich piatich stupňov Celzia) a poľadovica komplikovalo nielen dopravnú situáciu na cestách, ale aj chodcom ich každodenné čakania na mestskú hromadnú dopravu, alebo cestu do práce. Našťastie sme sa však dočkali teplejších dní a stále vystrkujícího slniečka.

S príchodom jari je načase urobiť veľa zmien. Väčšinou sa jedná o zmeny dám, ktoré musia akútne navštíviť svojho kaderníka. Pre pánov však toto obdobie tiež znamená určitý upratovanie, a síce svojho šatníka. Žiadna ženská to za nich neurobí, a tak sa aj páni musí zamerať na riadny upratovanie svojich obľúbených zimných vecí. Tie si totiž zaslúži obmenu. Zimné kúsky vystriedajú tie ľahšie, veď cez deň sa nemusíme baliť do tých najtučnejších kabátov. Botník tiež potrebuje určitú zmenu. Iste sa vytiahnuť veľmi populárne tenisky, s ktorými sme sa neradi lúčili pred zimným obdobím. Ovšem tiež si svoje miesto nájdu aj farmárky značky Timberland, ktoré sú úplnou nutnosťou. Obľúbené sú nielen u žien, ale práve taktiež u mužov, ktorí sa už nemôžu dočkať, až si navlečú bundu bomber alebo vojensky zelenú parku, basic nohavice s roztrhanými kolenami a až si navlečú svoje obľúbené farmárky. Ide skrátka o akýsi super trend, ktorý musí mať doma každý muž. Bez toho to skrátka nejde. Bez toho nemôžete byť moderné a štýloví.

Prečo Timberland?

Tieto Timberland zvané farmárky sú však obľúbené aj v iných kombináciách. Dajú sa skombinovať snáď so všetkým, a tak si páni prídu na svoje aj počas ešte teplejších dní, kedy budú teploty dosahovať potrebné dvadsiatich stupňov nad nulou. Aj bez bundy či kabáta sú tieto topánky úplne top! Ak je opravu ešte nevlastníte, utekajte do najbližšieho obchodu z obuvou a zariskujte touto kúpi. Nebude to vôbec krok vedľa, ako sa môže na prvý pohľad zdať.