Skúste tento rok zvoliť sandálky v zlatej či striebornej

Letná sezóna sa k nám už pomaly hrnie, veď nám začali už krásne jarné teploty, a tak sa môžeme čoskoro tešiť na hrejivé leto, ktoré sa väčšinou nesie v znamení tých najobľúbenejších letných dobrodružstiev. Každé takéto letné dobrodružstvo k sebe však potrebuje potrebné priateľov, vďaka ktorým bude Cestuj o oveľa lepší, než sme pôvodne predpokladali. Mali by ste sa zamerať najmä na obľúbené zahraničné destinácie, pretože tie pravé české dovolenke ste iste už zažili. Ak zamierite napríklad do Talianska alebo do Španielska, určite sa budete chcieť prejsť a spoznať tunajšie kultúru. K tej ale potrebujete nejaký skvelý look, ktorým oslníte tamojšie obyvateľstvo. Skúste teda zaujať predovšetkým svojimi skvelými topánky, ktoré nebudú žiadne iné ako veľmi obľúbené sandálky. Risknem je však teraz v zlatej alebo v striebornej farbe, pretože práve tieto dve farby lomcujú všetky rebríčky v módnej oblasti. 

Nekombinujte zlatú a striebornú dohromady! 

Vždy však dbajte na to, aby táto obuv bola buď strieborná, alebo zlatá. Nikdy ich nekombinujte dohromady, a to ani vtedy, ak máte strieborné náramky či iné šperky a zlatú obuv. Presne také detaily potom kazí váš skvelý look a nikdy potom nedosiahnete sto percent, ale iba nejakých osemdesiatich siedmich. Samozrejme sa nemusíte báť, že by ste taký kúsok nenašli na pultoch v obchodoch. Už teraz sa tam totiž vyskytujú veľké množstvo presne tejto podoby trendy sandálok. Skrátka príprava na leto sa nemá nikdy podceňovať, a tak sa nie je čomu diviť, keď začína už teraz – na začiatku jari. Samozrejme aj jar sa môže niesť v znamení sandálok, ak teploty pôjdu hore ako doteraz. Nakoniec si dovolenku stihnete urobiť skôr ako v júli a so sandálky sa ukážete oveľa skôr ako za štvrť roka. 

Ak vás však tieto dve metalovej farby nezaujali, skúste si kúpiť sandálky pestrých farieb. O pestrosti je totiž nielen leto, ale tiež aj predošlé jar, a tak budete dominovať tieto obdobia s úplnou gráciou a pompou.