Dámske džínsy trochu inak

Džínsy ovládajú dámsku módu po mnoho rokov, teší sa stále veľkej popularite. Technológia sa zmenili k lepšiemu, na trhu sa objavili nové a neobvyklé farby. Existuje technológie ako „overdye“ – džínsy získali inú ako modrú farbu. V roku 1990 došlo k miernemu poklesu popularity džínsov. Ale dnes sú späť v rôznych štýloch a umeleckých riešenie, od klasických až po avantgardy. 

Aj v rifliach môžeme podčiarknuť svoj sex-appeal, ak si vyberieme netradičný strih. A ak stále riešite pohodlné oblečenie pre chladné dni, tak rozhodne dámske džínsy môžeme len odporučiť. Tento typ nohavíc zvládne dážď, sneh, mráz i pálivé slnko. Pre zaujímavosť, džínsy v minulosti nosili výhradne muži. Dámy rifle vnímali ako nevhodné oblečenie. To bolo našťastie pred sto rokmi. Dnes sa jedná o najdemokratickejšie typ oblečenia, ktoré sa nosia na celom svete. Obľúbili si ich všetci bez ohľadu na národnosť a vzdelanie. Nové technológie otriasli s monotónnym vzhľadom klasickej rifľoviny a zvlášť dámske džínsy zvýraznia váš štýl. 

Vzory a výšivky – dámske džínsy 

Ak milujete extravaganciu, tak si nájdite internetové obchody, ktoré ponúkajú dámske džínsy španielskej značky Desigual. Zrak z rôznych vyšíviek a efektných vzorov prechádza, nechýbajú v novej kolekcii rôznofarebné bavlnené nite a metalický efekt. Zaráža vás to veľké množstvo najrôznejších odtieňov? Tie boli dosiahnuté laserovou technikou. Dámske džínsy – fantasticky vyzerajú matné vzory, ktoré viac vyniknú z rubovej strany, príkladne na vyhrnuté spodnej časti nohavíc. Ak preferujete výrazné, ale pravidelné vzory – nebudete sklamaní. 

Dámske džínsy – farebné kombinácie 

Značka Reserved nedávno uviedla na trh šedočierne rifle kombinované s imitáciou kože. Ďalšie dámske džínsy majú prednú stranu vo vzhľade kože a zadné riflové. Značka Gate stavila na rifle na prednom diele strihané z viacerých častí. Časti sú rôzne tak v materiáli, tak vo farbe, nechýba fľaky. Populárne módne britská značka – Karen Millen ponúka rifle s kvetinovou potlačou a dámske džínsy zošité z mnohých častí rôznych odtieňov modrej, doplnené záplatami z imitácie kože. Trendy sú rifle s rôznymi efektmi na bočných švoch!