Plast ako trend tohtoročnej jari

Áno čítate dobre, túto jar si ako svoj najväčší hit zvolilo plast. Čo to vlastne znamená? 

Že si nedokážete PVC a igelit v móde predstaviť? Omyl! Už ste si všimli priesvitných topánok? Tak presne o tom móda z plastu je. Priesvitný materiál, ktorý vaše nôžky zakrýva a odhaľuje v jednom! 

Ak sledujete aktuálne módu, určite vám tieto prvky neunikli na street style fotkách na Instagramu. A kto je poctivejší a má naozaj prehľad, mohol tieto trendy prvky zahliadnuť v aktuálnych kolekciách veľkých módnych domov. 

Módny kúsok v podobe priesvitných topánok ocení každá žena. Hodí sa totiž úplne ku všetkému. Ďalšou výhodou je, že ak si topánky ušpiníte, nemusíte sa báť umyť je v akomkoľvek množstve vody. A keď zmoknú? Tiež žiadny problém. No uznajte sama, to sa na jar predsa len hodí. 

Všetky dámy si v nich nájdu svoj štýl, môžete ich totiž zakúpiť v podobe sandálov, lodičiek a dokonca sú k dostaniu aj ako šľapky. Máte jedinečnú príležitosť splniť si dievčenský sen a zahrať si na Popolušku. Obohaťte svoj botník o jeden „sklenený“ črievičku, napríklad taký ako máme na úvodnú fotografiu. Ide o model Dolce & Gabbana a k dostaniu je za 40Eur. Na trhu sa však objavujú aj cenovo dostupnejšie kúsky.