Plast a farby ako trend tohtoročnej jari

Áno čítate dobre, túto jar si ako svoj najväčší hit zvolilo plast. Čo to vlastne znamená? Že si nedokážete PVC a igelit v móde predstaviť? Omyl! Už ste si všimli priesvitných topánok? Tak presne o tom móda z plastu je. Priesvitný materiál, ktorý vaše nôžky zakrýva a odhaľuje v jednom! 

Ak sledujete aktuálne módu, určite vám tieto prvky neunikli na street style fotkách na Instagramu. A kto je poctivejší a má naozaj prehľad, mohol tieto trendy prvky zahliadnuť v aktuálnych kolekciách veľkých módnych domov. 

Módny kúsok v podobe priesvitných topánok ocení každá žena. Hodí sa totiž úplne ku všetkému. Ďalšou výhodou je, že ak si topánky ušpiníte, nemusíte sa báť umyť je v akomkoľvek množstve vody. A keď zmoknú? Tiež žiadny problém. No uznajte sama, to sa na jar predsa len hodí. 

Všetky dámy si v nich nájdu svoj štýl, môžete ich totiž zakúpiť v podobe sandálov, lodičiek a dokonca sú k dostaniu aj ako šľapky. Máte jedinečnú príležitosť splniť si dievčenský sen a zahrať si na Popolušku. Obohaťte svoj botník o jeden „sklenený“ črievičku, napríklad taký ako máme na úvodnú fotografiu. Ide o model Dolce & Gabbana a k dostaniu je za 995 Eur. Na trhu sa však objavujú aj cenovo dostupnejšie kúsky. 

farby 

Ďalšie trendom sú farby. Farebnosť posledné roky predstavuje originálnosť módneho priemyslu na požiadavky ľudí, ktorí sa chcú odlišovať a byť vidieť.