Aké sandálky sú tento rok moderné?

Leto sa nám rýchlo blížia. Letná dovolenka je už pomaly za rohom, a tak nám neostáva nič iné, než sa konečne začať rozhodovať, kam sa tento rok pozrieme. Iste vás láka klasická česká dovolenka do prírody, ale tej už bolo určite dosť a chcete sa vydať tiež ústrety morskému dobrodružstvo. Určite sa tento rok vydajte k moru, kde konečne ucítite slanosť morskej vody nielen v ústach, ale tiež aj na vašom tele. Slniečko vám bude spaľovať hruď a vy predsa stále budete zaspávať, aj keď vám bude hroziť ďalšie spálenie. O tom to skrátka je a predsa sa vždy jedná o jednu z najlepších dovoleniek, na ktorých sme kedy boli. Ovšem ku každej takejto poriadnej dovolenke patrí predovšetkým aj správne vybavenie. Kúpa nových plaviek, šiat a šortiek je samozrejme na mieste, ale čo treba zvoliť správne sandálky a žabky, ktoré budú dominovať nášmu botníku aj niekde v zahraničných oblastiach? Tenisky sa do veľkých horúcich iste nebudú hodiť, a tak sa zamerajte predovšetkým na obľúbené sandálky. Aké sú tie najobľúbenejšie a ktoré budú tento rok tak moderné, že sa ich oplatí kúpiť už teraz? 

  • Čím farebnejšie, tým lepšie

Farebné sandálky budú tento rok trhať rekordy. Mnoho z nás sa v obchodoch s obuvou môže dostať do dilemy, ktoré spočíva v tom, akú farbu obuvi si zvolíme. Samozrejme si vyberajte najmä tie, ktoré sú veľmi pohodlné, a nemyslite len na to, čo je moderné. Ak vám však budú pohodlné aj tie farebnejšie typy, jednoznačne bežte aj do nich. Presne o farbách to totiž v lete bude. 

  • Modernosť sa zaobíde bez aplikácií

Ak máte doma minuloročnej hity, ktoré v sebe niesli milióny aplikácií a ozdobných kamienkov práve na sandálkoch, rozhodne je tento rok vynechajte. Tento „trend“ už dávno nepatrí do skupiny štýlových kúskov, ktoré by ste mali mať vo svojom botníku. Nezabúdajte však na to, že sa mnohým ženám tieto kúsky môžu ešte páčiť, a tak namiesto vyhodenie je radšej skúste predať a prispejte si na nové kúsky.