Butterfly Twists sú úplne iné balerínky

Tieto balerínky sú veľmi štýlové a hravé. Ešte k tomu sú tiež veľmi pohodlné. Originálne balerínky od britskej značky Butterfly Twist sú proste skladacie. Roztomilé topánky sa v okamihu premení vo veľmi praktickú a úplne skvele využiteľnú obuv, ktorú ľahko a jednoducho strčíte napríklad do kabelky. Niet nad možnosť v okamihu vykĺznuť z vysokých podpätkov a obuť sa do pohodlnej obuvi Butterfly Twists. V roku 2007 sa skupinka štyroch kamarátov Emmanuel ERIBA, Frank ERIBA, Mark Quaradeghini a Philippe Homs rozhodla, že jednoducho vytvorí veľmi nápaditou obuv. Išlo o bláznivú stávku, keď jeden z menovaných strávil celý večer na party a to na vysokých ihlových podpätkoch, ako to robia ženy. V roku 2009 sa potom zrodila značka Butterfly Twists. 

Čo sa je zaujímavé na Butterfly Twists 

Vtedy počas štyroch dní dostala skvelú objednávku na 50 000 párov topánok. V dnešnej dobe je značka dostupná vo viac ako 30 krajinách. Pohodlnosť je hlavná prednosť týchto topánok. Tieto balerínky nemajú chybu, ale nezabudnite ich dobre zladiť k sukni, džínsom či šatám. Zamilujete sa do nich už na prvý pohľad. Majú totiž vystlanie priamo z pamäťovej peny. Tá vám umožní komfortné a pohodlné celodenné pobehovanie po meste. Bude vhodnou alternatívou najmä po pretancovanej noci. Pohodlnosť a mäkkosť týchto topánok ocenia najmä nastávajúce mamičky počas svojho tehotenstva. A vďaka praktickosti, kedy topánky jednoducho poskladáte do veľmi malých rozmerov, je kedykoľvek budete môcť schovať do kabelky, tašky i autá, bez toho aby vám tu zbytočne zaberali príliš veľa miesta. Praktické a krásne topánky určite uživíte v botníku. 

Butterfly Twists to nie sú len balerínky 

Okrem vyššie spomenutých topánok ponúka Butterfly Twists aj skladacie čižmy a žabky. Stačí si len vybrať, ktoré sa vám páčia a skvele hodí. Razom totiž urobíte z týchto roztomilých a praktických topánok malé skladné botky. Jednofarebná klasika je veľmi elegantný, veľmi obľúbená je aj čiernobiela kombinácia. Extravagantné zvieracie vzory alebo rebelsky pôsobiaci cvočky vás oslní. Odložte na čas veľmi bolestivé podpätky, v ktorých vás nehorázne bolia nohy. Vydajte sa na cestu komfortu a pohodlia. Vykročte do sveta príjemnej nápaditosti, ktorá lahodí vašim nohám. Kombinácia tohto prepojenia je naozaj návyková, ale táto závislosť zdravie neškodí.