4 typy topánok, ktoré nesmú chýbať v botníku žiadneho muža

Aj páni si radi potrpia na módu. Žiadne trendy teda nesmie chýbať ani v ich šatníku. Každý muž by mal preto vlastniť minimálne jeden oblek či kvádra k zvláštnym príležitostiam (ako sú plesy, dôležitá výročia s partnerkou či slávnostný obed u svojich rodičov). K obleku je potrebné mať niekoľko košieľ, ktoré sa k nim skvele hodí. Najvyššie čisto biele či svetlejšie farby. Je potrebné sa vyvarovať krikľavým alebo oku nelahodícím farbám. Čo vo svojom šatníku nesmie chýbať žiadny muž, sú predovšetkým džínsy a nejaké druhy spoločenských nohavíc. Všetko v prijateľných farbách – žiadne fosforové tóny. Je skvelé ísť s dobou, teda čo sa týka džínsov – orientujte sa podľa módy.

Obyčajná jednofarebná tričká tvoria základ každého šatníka – či už sa jedná o pánsky, dámsky či detský. Dlhé i krátke rukávy sú potrebné. Medzi ďalšie nevyhnutné kúskom patrí športovejší varianty, a síce mikiny alebo tepláky. Samozrejme bez svetrov sa muž v zime nezaobíde.

Čo však býva väčším problémom, sú hlavne topánky. Väčšinou sa stáva, že muž má sotva dva páry, kdežto žena štyridsať. Ale aj páni by si mali potrpět na väčšie množstvo obuvi. Rôzne príležitosti vyžadujú rôzne obutie.

1. Športová obuv je základ

Každý muž rád športuje, teda dobré botasky na behanie či iné športové aktivity predstavujú základ každého pánskeho botníku. Dbajte však na kvalitu.

2. Poltopánky na zvláštne príležitosti

Ku každému obleku je potrebné mať aj poltopánky. Zamerajte sa na módne trendy a radšej zvoľte hnedé vzorované spoločenské topánky ako čiernej klasiky. K nim potom voľte tmavomodrý oblek.

3. Žabky pre horúce letné dni

Zabudnite na klasické sandále! Naviac ešte s ponožkami, ako to my Česi vieme, vyzerajú rovnako šialene! Vždy radšej kúpte žabky, ty stále frčí a na dovolenku budú oveľa lepšou voľbou.

4. Značka, čo frčí

Keďže veľa mužov nebude chodiť v botaskách, v ktorých behá, kupuje si preto ešte nejakú podobnú obuv, a to prevažne od značiek, ktoré letia. Ide napríklad o Nike, Adidas alebo v súčasnej dobe prevažne Vans alebo Converse.