Aké topánky sa hodia k elegantným outfitom?

Každý deň stojíme pred zrkadlom aj hodiny, než sa rozhodneme, čo si oblečieme. Hlavne ženy chcú vyzerať úplne dokonale, preto sa snažia veci kombinovať tak, ako sa im to páči, ale hlavne ako je to štýlové. Mnoho žien miluje ležérny looky, ale niekedy je nutné obliecť elegantný outfit, ku ktorému skrátka pohodlné tenisky nejdú. Aké topánky si k takým elegantným outfitom obliecť?

K elegantným outfitom sa radí napríklad šaty, ktoré si vezmeme na svadbu alebo na nejakú oslavu narodenín. K elegantným outfitom sa radí aj tylová či iná sukne alebo cigaretové nohavice, kostým či overal. K tomuto oblečenie skutočne nemožno obuť tenisky alebo botasky či pohorky. Aké topánky k týmto outfitom voliť?

poltopánky

Ak zháňate obuv, ktorá sa vám bude hodiť hlavne k úzkym, cigaretovým nohaviciam, mali by ste voliť poltopánky. Samozrejme nesiahajte jenom po čiernych poltopánkach, nebojte sa medené či strieborné farby. Tiež sa neostýchajte a kúpte si napríklad lesklé poltopánky, ktoré pôjdu vidieť na míle ďaleko.

Samozrejme sa poltopánky nehodí len k úzkym nohaviciam, ale tiež sa hodí napríklad k sukniam, šatám. Nenazouvejte si ich vtedy, kedy si beriete overal, pretože poltopánky vám nohy skráti.

lodičky

K akémukoľvek elegantnému oufitu sa samozrejme hodí lodičky. Lodičky nám skvostne predlžujú nohy, čo ocenia hlavne ženy nízkej postavy, ktoré svojou postavu ešte chcú skrátiť overalom. Lodičky sa hodí nielen k už spomínanému overalu, ale taky je pokojne obujte aj k šatám, sukniam alebo k dlhým, cigaretovým nohaviciam, ktoré sú teraz v kurze.

nazouváky

Málokto by to povedal, ale aj nazúvaky sa hodí k elegantným outfitom. Samozrejme si nenazouvejte klasické šľapky, ktoré máte na dvor, ale voľte lesklé a v kovových farbách. Zlaté, strieborné či nádherné medené nazúvaky nájdete na každom rohu, keďže ide o skutočne moderný kúsok.