Zoznámte sa s módnymi comebacky

Ak milujete módu, možno ste si všimli, že kúsky, ktoré sa aktuálne predávajú, tak sú viac než známe. Nosili sa totiž pred peknou radom rokov – zhruba v deväťdesiatych rokoch boli absolútnym hitom a teraz sa vrátili, aby skúsili, či sa nestanú módnym hitom aj teraz. Napodiv sa väčšina týchto „módnych comebackov“ ujala, preto sa poďme pozrieť, aké kúsky z deväťdesiatych nesmiete chýbať!

Ak sa vám za kúsky nechce míňať, možno by ste mohli prošmejdit skriňa mamičke. Práve tam totiž môžete nájsť práve také poklady, ktoré sú štýlové aj dnes.

Pokiaľ ale nič nenájdete, oplatí sa minúť iba za konkrétne comebacky, ktoré len tak z módy nevyjdú. Aké comebacky to budú?

džínsové bundy

Jedným takým comebackom sú aj džínsové bundy, ktoré určite máte doma. Počas jari a leta sa nosia džínsové bundičky hlavne v krátkej podobe – sú len preto, aby nás ochránili pred trochu chladnejšími nočnými letnými teplotami. V zime a na jeseň sa ale nosí špeciálne s kožúškom.

bomber

Ešte jedny bundy sa stali úplne populárne – sú to bombery. Ľudia ich milujú, pretože sa jedná o skutočne pohodlnú bundu, ktorá sa dá nosiť taky celý rok. Nájdeme ju totiž dnes aj v podobe s kožušinkou – tento kúsok sa objavil až tento rok a vždy, keď ho dodajú do obchodov, hneď sa po ňom zapráši!

traky

Ďalším hitom deväťdesiatych boli traky. Určite si ich pamätáte, že mamičky nás do nich vždy obliekali, pretože to boli jediné nohavice, ku ktorým sme nepotrebovali pások a ktoré nám nepadali. My sme ich taky milovali, pretože to boli nohavice, do ktorých sme mohli schovať čokoľvek. Predsa len mali vreciek habadej! A práve klasické traky sa teraz stali populárne, rovnako ako sa stali populárne aj lacláčové šortky alebo šaty.