Farby, ktoré by mali aktuálne zdobiť váš šatník!

Ak sledujete módu, určite vám neunikla aktuálna kolekcia, ktorú nájdete v obchodoch. Aktuálna kolekcia nám celkom praje, pretože v nej nájdeme také kúsky, ktoré sú voľné, takže by sa dalo povedať, že nám móda chce dopriať a dovolí nám, aby sme sa prejedali a „kývali“. Okrem voľných kúskov vás ale určite uchváti aj farebnosť. Ešte donedávna bola zimná a jarná móda len o neutrálnych farbách, ale teraz to tak nie je – veľkú úlohu hrajú pestré kúsky, ktoré by mali zdobiť váš šatník.

Ak sa vydávate nakupovať, čo dať na naše rady? Pri kúpe sa neukvapujte a nesiahajte iba po tmavých či nevýrazných kúskoch, pretože s nimi v súčasnosti nikoho neohúrite ani neoslníte. Radšej siahnite po kúskoch, ktoré vám vytrhnú dych hlavne svojou farbou.

Poďme si povedať, aké farby by mali aktuálne zdobiť váš šatník.

kráľovsky modrá

Pred dvoma, troma rokmi tu bolo obdobie, kedy sme si neustále kupovali kúsky, ktoré boli kráľovsky modrej. Táto farba sa vyskytovala na šatách, na džínsoch, košeliach aj na šperkoch či kabelkách. Potom tu zase nejakú dobu nebola, ale teraz je opäť v kurze. Jedná sa o veľmi výraznú farbu, ktorá pristane úplne každej žene. Nezáleží na tom, či máte pleť tmavú alebo ste majiteľkou vápna, nezáleží ani na tom, či ste bruneta, plavovláska alebo čiernovláska. Kráľovsky modrá farba pristane úplne každému a aktuálne nájdete hlavne svetre v tejto farbe.

červená

Keď vojdete do obchodu, to prvé, čo zaregistrujete, bude červená farba. Skutočne aj tá sa stala veľmi populárnou v súčasnej kolekcii, aj keď je to farba skôr leta alebo skorého jesene. Dominuje hlavne výrazne červená farba, ktorú opäť môže nosiť úplne každý. Opäť je to farba, ktorá pristane ako plavovláskám, tak i čiernovláskam či brunetkám. Červené odporúčame kúpiť svetre, ale aj mikiny či saka alebo šaty.