Tri letné looky, ktoré si zamilujete

Aby ste nemusela stáť pred zrkadlom dlhé hodiny, poradíme vám, aké looky sú pre leto ako stvorené a s akými looky stopercentne očaríte.

Letná móda bude tento rok pomerne pestrá. V súčasnej dobe sa vsádza najmä na prírodné materiály, do módy sa opäť dostala populárne slamená móda, ktorú ľudia milovali už pred rokmi. Okrem typických slamených klobúkov sa radujeme aj z krásnych slamených kabeliek, ktoré sa dajú kombinovať s mnohými modelmi v našej skrini. Zamerajme sa však na tri looky, ktoré sú tak elegantné, nadčasové a letné, že s nimi počas súčasného ročného obdobia jednoznačne očaríte.

1) Romantika s Boho štýlom

Boho štýl sa dostal do módy pomerne nedávno a je veľmi propagovaný a obľúbený. Aby ste utvorili look v Boho štýlu, stačí si na seba obliecť voľné biele šaty so spadnutými ramenami, ktoré budú v páse zomknuté hnedým pásikom. K tomu dolaďte hnedé topánky na podpätku, aby došlo k optickému zoštíhleniu a predĺženie nôh. A o kabelka? Tu je priestor práve na slamenú kabelku, ktorá sa teraz vrátila do módy a ktorú je možné zakúpiť nielen v okrúhlom tvare, ale aj v tom hranatom. Hranaté slamené kabelky však vyzerajú ako mini piknikový kôš.

2) Elegance s midi sukňami

Ak túžite po krásnom, elegantným looku, odporúčame si obliecť dych berúce midi sukne, ktoré siahajú až do pása a ktoré sú od pása dole rozšírené. Zakrývajú tak nepekný zadoček alebo celulitídu, pretože siahajú až ku kolenám. K midi sukniam sa hodí najmä voľné blúzky s veľkým výstrihom, ktoré doplníte o jemný retiazka. Na nohy opäť topánky s podpätkom, aby došlo k optickom zoštíhlenie a predĺženie nôh.

3) Pohodlnosť s lacláčovými šortkami

Ak milujete pohodlnosť, odporúčame siahnuť po lacláčových šortkách, ktoré by nemali chýbať v letnom dámskom šatníku. Tie sa kombinujú s obyčajným tričkom a tiež s klasickými pohodlnými teniskami. Celý look sa doplní vkusným batôžkom.