Vysoké kozačky do nepohody

Kto by nepoznal čižmy. Všetky vo svojom botníku nejaké nájdeme. A že by to bol len jeden pár, sa zrovna povedať nedá, že? Čižmy sú a asi aj vždy asi budú veľkým módnym hitom. Čo sa ale obmieňa, je ich výška. Raz sú IN čižmy pod kolená a inokedy zase nad kolená. Tento rok neurobíte chybu, keď si obujete akýkoľvek variant, ale predsa len tie nad kolená sú viac neopozerané a veľmi sexy.

Tieto čižmy sa hodí najmä pre tie ženy, ktoré sa môžu pýšiť štíhlymi nohami. Tieto topánky im nohy ešte krásne predĺži, čo pôsobí veľmi sexy.

Čo si k nim obliecť?

Tento druh topánok vyzerá veľmi dobre k úzkym džínsom alebo aj legínam. Nohavice v tomto prípade musí byť veľmi priliehavé. Môže obliecť ako voľnejšie tak i upnutejšie svetrík. K týmto topánkam sa viac hodí elegantný kabát ako športová bunda.

Vďaka ich dĺžke si aj v tomto počasí môžete dovoliť kratšiu sukňu či šaty bez obáv, že by ste zamrzli. Vysoké kozačky vás pekne zahrejú a vy môžete kázať krásu svojich štíhlych nôh. Čižmy v tomto oufite vyniknú. Čo zvolíte ďalej je na vás. Môžete siahnuť ako po svetra tak blúzke. Tu už je to len na vašom citu k móde a nálade.

 Ako sme už povedali, obliekajte k vysokým topánkam kabát, dodá vám na eleganciu. Tieto topánky možno kúpu v rôznych farbách. Odporúčame sa ale vyhnúť odtieňom červenej, tie budí dojem lacnosti a tiež sa dosť zle kombinujú s ostatným oblečením. Čižmy ľahko zoženiete v každej obuvi.