Kabelky, ktoré musíte mať

Existujú síce ženy, ktoré majú iba jedinú kabelku pre všetky príležitosti a nosia ju do školy, do práce, na rande, do mesta, pokojne aj na párty, proste vždy a všade. Väčšinou to ale nie je veľmi praktické a každá situácia aj outfit si žiada svoj typ a veľkosť kabelky. Mať rôzne typy kabelky pre rôzne príležitosti je viac než vhodné. Ku koktejlkám nemôžete ísť s taškou na notebook a do práce nepôjdete sa listovou kabelkou. Ide teda o to, mať výber a je nutné mať aspoň zásadný druhy dámskych kabeliek, ktoré by mala mať každá žena vo svojom šatníku.

Crossbody kabelka

Crossbody tašky sú v súčasnosti doslova na vrchole popularity. Kto ju nevlastí, robí veľkú chybu. Väčšinou majú strednú veľkosť a zmestia sa do nej pohodlne všetky potrebné veci, ktoré potrebujete mať so sebou. Jednotlivý štýl crossbody kabeliek sa odvíja od vášho vkusu, takže od formálnych až po viac neformálne až extravagantné kúsky. Tieto kabelky možno nosiť pre bežné denné užívanie a sú veľmi pohodlné. Stačí si ich len tak prehodiť cez plece. Vyrábajú sa v obrovskom množstve variantov.

Oversized kabelka

Kabelka s názvom oversized ponúkajú vďaka svojej väčšej veľkosti dostatok úložného priestoru. Sú to teda dámske kabelky viac než vhodné pre dlhšie trasy, na cestovanie i piknik, vezmete si ich na kúpalisko, hodí sa pre mamičky s malými deťmi, alebo aj do práce, ak si so sebou nosíte zdravú stravu v podobe krabičiek. Využijete je naozaj v každom veku a nie sú nijako obmedzené vo svojom spôsobe nosenia. Ak chcete si do svojom šatníku zaobstarať len jednu oversized kabelku, vždy si zvoľte radšej jej neutrálnu farbu i tvar, nech ju potom môžete veľmi ľahko kombinovať s vaším outfitom.

Lístoček

Nadčasové lístoček pre každú formálnu udalosť. Tá si zasluhuje príslušný outfit určitej zodpovedajúcej úrovne. Ten musí byť vrátane doplnkov, topánok a kabelky, inak to môžete rovno zabaliť. Na svadbu, na večierok, do divadla aj na ples. Obyčajná kabelka cez plece sem jednoducho nepatrí. Tu prichádza na rad práve lístoček, teda kabelka do ruky. Tieto typy kabeliek sú navrhované v rôznych veľkostiach, moc úložného priestoru v nich ale nenájdete. Na výnimočné udalosti rovnako ale potrebujete len pár osobných drobností.