Nepostrádateľné kabelky

Na výber máme z mnohých kabeliek. Človek si ani nemôže pomaly vybrať v tom veľkom množstve, ktoré nás v obchodoch čaká. Neviete si rady, ktoré z nich kúpiť? Ak vám to úložný priestor a hlavne peňaženka dovolí, nie je potrebné sa ostýchať. Pravidlo každej ženy predsa len znie, že kabeliek nie je nikdy dosť.

Kabelka môže tiež skvele doladiť a vyzdvihnúť váš celkový outfit. Aké sú teda základné kabelky, ktoré je potrebné si zaobstarať?

Za dámu

Je nutné mať aspoň jednu kabelku, ktorá bude elegantná a môžeme ie vziať len tak do práce, ale aj do divadla. U takejto kabelky treba dbať na kvalitný materiál a na jej neutrálnosť. Preto volíme také farby, ktoré sa budú hodiť ku všetkému. Aké to sú? Môžeme siahnuť po čiernej, rôznych tónoch hnedej, tmavo modrú ale aj červenú.

Veľmi elegantné sú kabelky len tak do ruky. Môžu mať krátke uši, vďaka ktorým si kabelku elegantne zavesíte na predlaktí, alebo úplne bez nich.

Shopper bag

Chystáte sa na nákup, ale kde dáte kľúče, peňaženku, mobil? Len tak do igelitky? Tak toto nepripadá do úvahy, pretože máme predsa nákupnú tašku. Táto tašky je skvelá v jej praktickosti. Je dosť veľká, aby sa vám tam vliezol menší nákup. Nemá žiadne zapínanie, preto vás pri balení nákupe nič nezdržiava. Nevýhodou je, že je potrebné si túto tašku viac strážiť, aby vám z nej nič nevypadlo či neprilákala nejakého zlodejíčka.

Športové

Po tejto kabelke siahnete, ak idete len tak na prechádzku či rýchlo niečo vybaviť. Táto kabelky môže byť ako z látky, tak i z kože. To je čisto len na vašom vkuse. Hlavným pomocníkom je praktické dlhé ucho tašky. To si môžete prehodiť do kríža cez rameno a o kabelke nebudete ani vedieť.