Čižmy nikdy nezostarnú

Čižmy sa nosia na jar, na jeseň a v zime a sú tak slušivo nadčasové, že jednoducho nikdy nezostarnú. Keď sa začne po lete hlásiť jeseň a zima, vonku už sotva vydržíte bez poriadnej obuvi. Zo sandálov do uzavretých topánok, na prechod sezóny super členkové topánky a hurá k najväčšiemu trendu zimnej obuvi, akým sú už dlhé roky čižmy. Sú neuveriteľne univerzálny a sexi. Môžete k nim nosiť šaty, sukne, kraťasy i nohavice, aj keď je vonku sychravo alebo mrazivé počasie.

Nedbalá elegancia a vysoko ženský štýl

Strih čižiem je rôzny a záleží len na vás, či zvolíte členkové, vyššia, alebo rovno tie nad kolená. už asi nikoho neprekvapí, že aj čižmy nad kolená sú v popredí už niekoľký rok. Vďaka svojej výške hravo predĺži nohy a udrží vás oveľa lepšie v teple, komfortu, pohodlia a dovolí vám nosiť obľúbené kraťasy, sukne a šaty aj v zime. Oveľa viac variácií a outfitov si vďaka nim môžeme hravo dovoliť. Čižmy opticky predĺžia nohy, a preto sa nemusíte súkať hneď do vysokých podpätkov. Ak teda nutne netúžite po pár centimetroch navyše, doprajte si pohodlie. Môžete ale aj siahnuť po širokých podpätkoch.

Začleňte farby

Hitom predchádzajúcej zimy boli zemité farby a najmä sivá. Tento rok si pokojne doprajte farby aj na jeseň a v zime. Je ale jasný fakt, že farby ako béžová, šedá a čierna, pre odvážnych i biela, sú neutrálne a hravo ich skombinujete úplne so všetkým. Dávno tiež neplatí, že kabelka a topánky musia ladiť. Pokojne jedno z nich môže tvoriť ten detail, ktorý je výrazný, hýri farbami a vzormi, a zaujme na prvý pohľad. Stavte na kožu a kvalitu. Vaše nohy si to zaslúži a vy iste taky. Lepšie jedny kvalitné topánky, než desatoro lacné, v ktorých vás bolia nohy, máte nohu samý pľuzgier, potí sa vám a premoknú už vo chvíli, keď prvýkrát postavíte do kaluže či snehu. Vybavte svoj botník niekoľkých páry kvalitných topánok. Tenšie aj zateplené, do každého počasia. Topánky sa musia striedať. Nemusí ich byť však toľko, že sa k nim cez tú haldu rovnako celú zimu nedostanete a nosíte tie dvoje o sú v predu.